יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / המתחם שהתשואה בו היא פי 3 מתשואה מפרויקט בת"א: חברת ההשקעות REALCO רוכשת בניין שמושכר ל-10 שנים קדימה

המתחם שהתשואה בו היא פי 3 מתשואה מפרויקט בת"א: חברת ההשקעות REALCO רוכשת בניין שמושכר ל-10 שנים קדימה

רילקו מתחם משרדים באוהיו
לאחר שהשלימה בהצלחה גיוס ענק לבניין משרדים אשר מושכר למשרד הבריאות האמריקאי, חברת ההשקעות Realco הודיעה למשקיעים כי תרכוש מתחם משרדים מפואר ומאוכלס ב-100% המושכר ע"י חברות ענק שחתומות על הסכמי שכירות ל-10 שנים. "האסטרטגיה היא לרכוש מתחמים עם הסכמי שכירות מניבים במיוחד כאשר ההכנסות הן מחברות ענק עם אלפי עובדים ששווי השוק של כל אחת מהן הוא מעל מיליארד דולר".

מגרש כדורסל, חדר כושר, גינות ישיבה, חדרי משחקים ומאות מקומות חניה משרתים את 3 מהחברות מהגדולות ביותר בארה"ב מזה שנים. בשנה החולפת, שלושת החברות חתמו על שכירות לעוד 7 ו-10 שנים במתחם באוהיו בו מועסקים אלפי עובדי החברות. אתמול (יום ב'), הודיעה החברה למשקיעים על מסלול ההשקעה החדש.

במסגרת מסלול ההשקעה משקיעים יוכלו להשקיע החל מ-400,000 ₪ ולהתחלק בהכנסות השכירות הקבועות במתחם. על פי ההערכות בשוק, ההשקעה צפויה להניב הכנסות שכירות דו-ספרתיות למשקיעים.

"הקהל הישראלי מחפש אלטרנטיבות לשוק ההון מאז משבר הקורונה. האסטרטגיה שלנו שמרנית במיוחד, אנו משקיעים אך ורק במתחמים מרכזיים אשר מושכרים לחברות ענק, על מנת לוודא שלא יהיו בעיות עם תשלומי השכירות, ושחוזה השכירות שלהן הוא לטווח הארוך." מספר תומר חי, מבעלי חברת ההשקעות.

להשקיע דרך חברת השקעות שמשקיעה אתכם ומנהלת עבורכם את הנכס

בחודשים האחרונים הבנקים וחברות הביטוח השקיעו מיליארדי שקלים בשוק הנדל"ן האמריקאי, הודות לעסקאות האטרקטיביות שנוצרו במשבר הקורונה. חברת ההשקעות Realco הודיעה שלאחר משא ומתן הצליחה להשיג מחיר אטרקטיבי במיוחד ונמוך משמעותית ממחיר השוק, מה שיוביל לכך שהמשקיעים ייהנו מתשואה גבוהה מהכנסות השכירות שנותרו אותו הדבר. "הפעילות המקומית שלנו בארה"ב מובילה אותנו לעסקאות ללא מתווכים". מוסיף חי.

משקיעים שיצטרפו לפרויקט ייהנו מניהול מלא של חברת ההשקעות Realco, שתשקיע איתם באותם התנאים, כך שלא יצטרכו לטפל בכל הנושאים הקשורים לנכס. המשקיעים, יקבלו הכנסה שוטפת משכירות ישירות לחשבון הבנק שלהם.

דילוג לתוכן