יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / ההזדמנות בענף המשרדים בארה"ב: כך צפויות להרוויח הקרנות הגדולות בעולם

ההזדמנות בענף המשרדים בארה"ב: כך צפויות להרוויח הקרנות הגדולות בעולם

ההזדמנות בענף המסחרי בארהב

מחירי המשרדים מוצעים למכירה במחיר נמוך במיוחד ומנגד – ישנה מגמת התאוששות לאור מבצע החיסונים המהיר בארה"ב. חברות שהספיקו לסגור במשא ומתן בנייני משרדים ב"מחירי קורונה" צפויות להרוויח מעליית ערך של עשרות אחוזים כתוצאה מעליית המחירים, השכרת השטחים הפנויים והשבחת הנכס. הקרן הישראלית של רילקו כעת מציעה עסקת השבחה למשקיעים בעלי 120,000 דולר בלבד

"האקזיט של שוק המשרדים בארה"ב": עד לפני מספר חודשים הקורונה היכתה בשוק האמריקאי ובעיקר בענף המשרדים, כאשר חברות רבות סגרו את פעילותן ואחרות מיקדו את העבודה מהבית. היום, המצב שונה לגמרי – מחירי השכירות עולים מדי חודש, ערך הנדל"ן מזנק וישנו ביקוש אדיר למשרדים לאור יציאת ארה"ב ממשבר הקורונה ומבצע החיסונים המקיף.

המרוויחות הגדולות מהמגמה יהיו הקרנות הגדולות – אלו שחתמו מול בעלי בנייני המשרדים שהיו בלחץ על מכירת הנכסים במחירי קורונה. אותן קרנות, צפויות להרוויח הן מכך שהמתחם יתמלא בשוכרים, הן מעליית מחירי השכירות ובעיקר – מעליית ערך הנכס שמזנק מדי חודש.

חברת ההשקעות רילקו, אשר הגדילה את פורטפוליו נכסיה בכ-200 מיליון ₪ מתחילת השנה, מאפשרת בימים אלו למשקיעים פרטיים להצטרף להשקעה במתחם שמושכר ב-62% ויירכש במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק. המתחם, נהנה בימים אלו מביקוש אדיר וישנו משא ומתן עם מספר חברות להשכיר את השטחים, מה שיפיק למשקיעים הכנסה שוטפת גבוהה משמעותית ביחס למחיר הקניה.

"במהלך החודשים הקרובים אנו צופים כי נשכיר את כלל המתחם. במקביל, נשביח את הנכס ונעלה את מחירי השכירות שעשויים לשקף תשואה גבוהה למשקיעים." מספרים בחברה.

דילוג לתוכן