יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / באנר ראשי / אפיק ההשקעות החדש רותח: "מבטיחים לעצמנו הכנסה לתקופה של עשור"

אפיק ההשקעות החדש רותח: "מבטיחים לעצמנו הכנסה לתקופה של עשור"

אפיק ההשקעות החדש רותח

בעוד שמשקיעי מגזר המולטי-פמילי בארה"ב מתמודדים עם בעיות תשלום של שוכרים, אפיק השקעות חדש – שמאפשר להשקיע בנכסים המושכרים בחוזים לטווח ארוך על ידי חברות ענק – רותח: "אנו מבטיחים לעצמנו הכנסה חודשית גבוהה לתקופה של עשור, מחברות ענק בעלות שווי שוק של מיליארדי דולרים", מספר אחד המשקיעים. על פי ההערכות, בחודשים האחרונים משקיעים ברחבי העולם השקיעו מיליארדי דולרים באפיק החדש.

יש לכם חצי מיליון ש"ח פנויים להשקעה? מהיום תוכלו להבטיח לעצמכם הכנסה שוטפת לתקופה של שנים ארוכות קדימה. לאור משבר הקורונה וחוסר הוודאות בשוק הפרטי, חברות ההשקעות מצאו דרך להבטיח למשקיעים הכנסה שוטפת ובטוחה לתקופה של שנים קדימה. חברות ההשקעות מאתרות נכסים שמושכרים על ידי בנקים, מרכזים רפואיים או חברות ענק בעלות שווי שוק של מיליארדי דולרים, מחתימות את אותם הגופים על חוזים לטווח של שנים קדימה – וכך מבטיחות למשקיעים שוכרים איכותיים והכנסה שוטפת.

"הבנו שבתקופה הנוכחית הציבור חייב לדאוג לעצמו להכנסה שוטפת ומניבה, אך גם בטוחה מאוד. מסלול ההשקעות הזה דומה למסלול בו מעניקים 'הלוואה', כשמדי חודש המשקיע מקבל הכנסה שוטפת ובטוחה", מספרים בחברת ההשקעות Realco.

מהם הרווחים הצפויים למשקיעים?

אחת הסיבות לכך שהמסלול הפך לפופולרי היא התשואות הגבוהות בנדל"ן המסחרי בארה"ב, שלרוב מגיעות למספר דו-ספרתי, פי ארבעה ויותר מהתשואות הממוצעות משכירות דירות בישראל. "רף הכניסה הנמוך יחסית להשקעה (כחצי מיליון שקל בלבד) והעובדה שהמסלול מנוהל על ידי חברת השקעות שמעבירה למשקיע מדי חודש את הכסף ודואגת לטיפול בנכס – הפכה את המסלול לפופולרי. כיום, רבים רואים במסלול זה אלטרנטיבה לדירה להשקעה".

דילוג לתוכן