יום שני   |   22 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / נדל"נאסד"ק: מודל ההשקעות החדש שהוביל אלפי הייטקסיטים להשקיע בנדל"ן

נדל"נאסד"ק: מודל ההשקעות החדש שהוביל אלפי הייטקסיטים להשקיע בנדל"ן

מודל ההשקעות החדש של ההייטקיסטים

"טרנד ההשקעות החדש של עמק הסיליקון": חברות אמריקאיות שנסחרות בנאסד"ק חותמות על חוזה לטווח של שנים רבות קדימה ומשקיעים מתאגדים יחד בכדי לקנות את הנכס ולקבל מהן את השכירות. חברת ההשקעות הישראלית Realco כעת הביאה את הטרנד לארץ והמשקיעים מסתערים. רף הכניסה: 250,000 דולר (כ-800 אלף ש"ח), משקיעים בעלי 200,000 דולר יוכלו להצטרף על בסיס מקום פנוי

ענקית הלוגיסטיקה Trimble Navigation, חברה הנסחרת בנאסד"ק שהכנסתה השנתית עמדה על כ-3.1 מיליארד דולר ו-The Austin Company, חברה שהינה חלק מהתאגיד הענק Kajima עם מחזור מכירות של 16.42 מיליארד דולר, הן השוכרות אשר משלמות את השכירות החודשית למשקיעים.

טרנד ההשקעות החדש, שהפך לפופולרי בשנה החולפת בארה"ב, מאגד משקיעים לרכישת בנייני משרדים אשר מושכרים בחוזה ארוך טווח לחברות בעלות שווי שוק של מיליארדי דולרים. הטרנד, הפך הושק בארץ בחודש נובמבר 2020 וזוכה להצלחה מסחררת, בעיקר בקרב בכירי הייטק ועורכי דין.

"הטרנד הפך לפופולרי בעיקר בעמק הסיליקון כאשר הייטקיסטים רבים שעובדים סביב השעון לא הסתדרו עם ניהול נכס שמושכר לדייר פרטי. בעסקאות הנ"ל, המשקיעים אינם נדרשים לטפל במושכר וההכנסה השוטפת מגיעה אליהם באופן ודאי כאשר חברת ענק משכירה מהם את הנכס." מספר תומר חי, מנכ"ל חברת ההשקעות Realco.

בבניין המפואר שרוכשים יחד המשקיעים הישראלים Trimble חתומה בחוזה עד לשנת 2027 ו-The Austin Company עד שנת 2025. המשקיעים, צפויים ליהנות משכירות חודשית קבועה שתשויך אליהם לחשבון הבנק.

דילוג לתוכן