יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / עסקת השבוע: חברה ישראלית רוכשת בניין משרדים בארה"ב שמושכר ע"י משרד הבריאות האמריקאי

עסקת השבוע: חברה ישראלית רוכשת בניין משרדים בארה"ב שמושכר ע"י משרד הבריאות האמריקאי

עסקת השבוע: חברה ישראלית רוכשת בניין משרדים בארה"ב

בעוד שעסקים רבים ברחבי העולם מתקשים לשלם את השכירות החודשית בשל המשבר שנגרם מווירוס הקורונה, חברת Realco הישראלית חתמה על עסקה במסגרתה תרכוש נכס במחיר אטרקטיבי ובהנחה משמעותית הודות למצב ותשכיר אותו למשרד הבריאות האמריקאי. ישראלים יוכלו להצטרף לעסקה בהשקעה מינימלית של כ-250,000 ₪ ולקבל הכנסה משכירות שתשולם ע"י ממשלת ארה"ב.

משבר הקורונה מוביל ללא מעט הזדמנויות בענף הנדל"ן הודות ליכולת לערוך משא ומתן עם אנשים פרטיים וגופים מסחריים אשר זקוקים למזומנים. חברת ההשקעות הישראלית Realco חתמה לאחרונה על עסקה במסגרתה תרכוש בניין משרדים כאשר אחד מהשוכרים המשמעותיים ביותר בו הוא משרד הבריאות האמריקאי שחתום לחוזה לטווח הארוך.

Realco הודיעה בימים האחרונים על העסקה בעקבות דרישה של משקיעים לאתר הזדמנויות בתקופה הזו. "אנשים מזהים את ההזדמנות שיש במשבר מהסוג הזה ומעוניינים לנצל את המצב. השקעה בענף הנדל"ן היא יציבה גם בימים כאלו, במיוחד כאשר השוכרים הם משרד הבריאות האמריקאי וריבית המשכנתאות בארה"ב בשפל היסטורי מה שיוצר הזדמנות אדירה". מספרים בחברה.

החברה, הודיעה הבוקר (חמישי) למשקיעים שבמסגרת העסקה תשקיע כ-1.6 מיליון דולר מכספה באותם התנאים של המשקיעים שייצר הכנסות שכירות קבועות ואף רווח עתידי ממכירת הנכס תוך מספר שנים.

דילוג לתוכן