יום ראשון   |   14 אפריל    |   
דף הבית / באנר ראשי / לראשונה: להשקיע במרכז רפואי בארה"ב המושכר לכ-8 שנים קדימה

לראשונה: להשקיע במרכז רפואי בארה"ב המושכר לכ-8 שנים קדימה

לאחר שחברות ממשלתיות שכרו נכסים של חברת ההשקעות הישראלית רילקו, החברה רוכשת את מתחם SouthPoint בארה"ב בו מעצמות רפואה משכירות את משרדיהן לכ-8 השנים הבאות. בין החברות, Southeast Irhopedic המעסיקה 250 רופאים ועובדים, ענקית הרפואה Family First Homecare המעסיקה כ-1,000 עובדים וחברה רפואית לחולי לימפומה. המשקיעים בעסקה ייהנו משכירות שוטפת באחד מהתחומים הרווחים ביותר בארה"ב

מתחמים רפואיים נחשבים להשקעה סולידית ויציבה, לאור העובדה שמרכזים רפואיים המקבלים קהל אינם נוהגים להחליף את מיקומם ומשרדיהם, בהם ציוד במיליוני דולרים שחלקו נבנה בהתאמה לנכס. כמו כן, מרכזים רפואיים רבים מקבלים תמיכה ממשלתית והשכירות של אותם מרכזים הם מהגבוהות בארה"ב.

חברת ההשקעות הישראלית רילקו, שהינה נותנת החסות של קבוצת הכדורגל "מכבי תל אביב" תציע לראשונה לישראלים להשקיע במרכזים מהסוג הנ"ל. בעסקה הנוכחית, החברה תשקיע יחד עם המשקיעים, הצפויים ליהנות מהכנסה שוטפת ויציבה לתקופה של כ-8 השנים הבאות. רילקו, מנהלת כיום כ-3.5 מיליארד שקלים בארה"ב עבור משקיעים ישראלים.

"אנו מחפשים השקעות סולידיות שייצרו "פנסיה נדל"נית" למשקיעים שלנו", מספר תומר חי, מבעלי הקבוצה. "אנו רוכשים נכסים המושכרים לשוכרים יציבים כמו גופים ממשלתיים ומרכזים רפואיים, שהשכירות בהם היא ודאית". מוסיף.

משקיעים יוכלו להשקיע במתחם החל מ-500,000 ₪

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן