יום ראשון   |   7 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / חברת ההשקעות הישראלית שנבחרה לוועידה הכלכלית של ישראל: כך תקבלו פי 3 מהפיקדון בבנק עם ביטחונות מלאים

חברת ההשקעות הישראלית שנבחרה לוועידה הכלכלית של ישראל: כך תקבלו פי 3 מהפיקדון בבנק עם ביטחונות מלאים

חברת ההשקעות רילקו, המנהלת כ-2 מיליארד שקלים בארה"ב עבור לקוחות ישראלים השיקה את מסלול החוב החדש לעסקאות הנדל"ן שלה: משקיעים יוכלו לקבל פי 3 מהפיקדון בבנק במתן הלוואה לפרויקט ולקבל ביטחונות. בחודשים האחרונים הועברו מיליארדי שקלים לפיקדונות בבנקים כתוצאה מהריבית הגבוהה

"המלחמה על הריבית הגבוהה": רילקו, שהתפרסמה לאחר שהשכירה את נכסיה לממשלת ארה"ב ונבחרה לפאנל של הוועידה הכלכלית של ישראל, החברה תאפשר ללקוחות בעלי 500,000 ₪ להצטרף למסלול חוב, במסגרתו תעניק ריבית בגין הלוואה. על פי ההערכות, מסלול ההשקעות יאפשר ללקוחות לקבל פי 3 מהריביות הממוצעות בפיקדונות הבנקים. המשקיעים ייהנו מביטחונות.

רילקו, המנהלת נכסים בשווי של כ-2 מיליארד ₪ בארה"ב, השכירה לאחרונה את נכסיה לממשלת ארה"ב, מהלך שהבטיח לכלל משקיעיה הישראלים שכירות שוטפת לתקופה של כ-10 שנים ותואר בתקשורת כ"פנסיה נדל"נית". החברה, נחשבת לאחת מחברות הנדל"ן הישראליות הבולטות בשוק האמריקאי, ובין משקיעיה נמנים בכירים במשק הישראלי.

בחודשים האחרונים, חשבונות העובר ושב הישראלים התכווצו בכ-52 מיליארד ₪, זאת בשל הריביות הגבוהות. המסלול החדש, יאפשר ללקוחות לקבל ביטחונות מלאים. בנוסף, הריבית תחולק למשקיעים כל רבעון.

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן