יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / רק למספר מצומצם של משקיעים: חברת הענק הנסחרת בנאסד"ק תשכיר מכם את הנכס לטווח רחוק

רק למספר מצומצם של משקיעים: חברת הענק הנסחרת בנאסד"ק תשכיר מכם את הנכס לטווח רחוק

למספר מצומצם של משקיעים

הביקוש הרב לאפיקי השקעה סולידיים המייצרים הכנסה שוטפת הוביל את חברת ההשקעות Realco להציע לקהל המשקיעים מסלול חדש במסגרתו משקיעים יוכלו לרכוש בניינים באזור מבוקש במיוחד שמושכרים לשוכר עוגן חזק. כמה חזק? חברת ענק הנסחרת בנאסד"ק שמחזור המכירות שלה בשנה החולפת עלה על כ-3 מיליארד דולר. החברה חתומה בחוזה לטווח הארוך והמשקיעים יקבלו הכנסה שוטפת כבר מהיום הראשון

כמו להעניק הלוואה לחברת ענק: אחת מהחברות המובילות בארה"ב שנסחרת בנאסד"ק תשכיר מחברת ההשקעות הישראלית Realco את הנכס לטווח של שנים קדימה – כך נודע היום לאתר Channel22. בחודשים האחרונים, חברת ההשקעות כבר השכירה נכסים למשרד הבריאות האמריקאי ובנקים מובילים בארה"ב, וסידרה הכנסות שוטפות למשקיעיה אשר מובטחות להם לטווח של שנים רבות קדימה.

"בדומה לקרנות ההשקעה הגדולות, אנו מאמינים בהשכרת הנכס לחברות ענק, בעלות שווי שוק של מיליארדי דולרים מאשר ללקוחות פרטיים. ההכנסות משכירות מאותן חברות גבוהות משמעותית עבור המשקיעים, ובעיקר – הן בטוחות והן למשך של 5-10 שנים קדימה", אומר תומר חי, בעלי חברת ההשקעות.

הגיוסים הקודמים של החברה זכו לחשיפה תקשורתית אדירה, וכעת נותרו יחידות בודדות לעסקה החדשה של החברה. משקיעים יוכלו להצטרף לעסקה בהשקעה של 150,000 דולר (כ-480,000 שקל).

דילוג לתוכן