יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "כמו לקבל ריבית קבועה על ההשקעה": מסלול ההשקעות שמאפשר לכם לקבל הכנסה שוטפת ובטוחה לתקופה של שנים קדימה

"כמו לקבל ריבית קבועה על ההשקעה": מסלול ההשקעות שמאפשר לכם לקבל הכנסה שוטפת ובטוחה לתקופה של שנים קדימה

כמו לקבל ריבית קבועה על ההשקעה

בתקופה בה הציבור מחפש הכנסה פסיבית ויציבה, הושק מסלול השקעות חדש וסולידי שמאפשר למשקיעים להבטיח את הכנסתם לכמעט עשור קדימה. המודל: חברת השקעות רוכשת נכס שמושכר לחברות ענק, בנקים או גופים ממשלתיים בחוזים ארוכי טווח – ומשקיעי החברה נהנים מהכנסות שוטפות ובטוחות לאורך שנים בנדל"ן המסחרי בארה"ב בו הכנסות השכירות גבוהות במיוחד. "מודל פורץ דרך שזוכה להצלחה גדולה בארה"ב".

"המסלול שכובש את משקיעי שוק ההון": משבר הקורונה, ובעיקר חודש מרץ 2020 שבמהלכו נחתכו מיליארדי דולרים מהקרנות, הוביל את הציבור לחפש אלטרנטיבה לאיגרות החוב והמסלולים שנחשבו עד כה "בטוחים" בשוק. מסלול חדש מציע השקעה סולידית במסגרתה משקיעים נהנים מהכנסה שוטפת שמתקבלת מידי שוכרים כגון בנקים אמריקאיים, גופים ממשלתיים וחברות ענק בארה"ב.

"שוק הנדל"ן המסחרי בארה"ב בוער. בשונה מישראל, שבה היחס בין מחיר הרכישה למחיר ההשכרה גבוה וכתוצאה מכך התשואה נמוכה יחסית, בארה"ב מחירי השכירות עדיין גבוהים מאוד, בעוד מחירי הרכישה נמוכים יחסית, מספר תומר חי, בעלי חברת ההשקעות Realco. "אנו מתמקדים ברכישת נכסים שמושכרים לשוכרים יציבים, שחתומים על חוזי שכירות לטווח של כ-5-10 שנים, מה שמבטיח הכנסה בטוחה למשקיעים".

"יציבות היא שם המשחק: אנו בוחנים עשרות עסקאות ובוחרים רק חברות שפעילות שנים רבות בתחומן, והכנסותיהן אינן נפגעו – גם במהלך משבר הקורונה"

על מנת להבטיח יציבות למשקיעים, חברות ההשקעות בוחנות עשרות עסקאות לפני רכישת המבנה. הבדיקות כוללות בין היתר מעבר על הדו"חות הכספיים של החברות במידה והן נסחרות בבורסה, וותק במבנה והשינוי במספר העובדים במהלך השנה האחרונה. "בשתי העסקאות האחרונות שלנו השכרנו את המיזם לגוף ממשלתי ובנק אמריקאי. בעסקה הנוכחית, אנחנו משכירים את הנכס לחברת ענק, שבשנה החולפת הכנסותיה הסתכמו בכ-3 מיליארד דולר. החברה יושבת במבנה מזה שנים ארוכות וכמובן, חתומה על חוזה שכירות לעוד שנים רבות קדימה", מוסיף חי.

ההשקעה המינימלית במסלול הינה 500,000 ₪.

דילוג לתוכן