יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / באנר ראשי / עסקת הענק של קבוצת המשקיעים הכשירים: רכישת נכס המושכר לממשלת פלורידה בהנחה משמעותית ממחיר השוק

עסקת הענק של קבוצת המשקיעים הכשירים: רכישת נכס המושכר לממשלת פלורידה בהנחה משמעותית ממחיר השוק

קבוצת משקיעים כשירים אשר ביצעה בשנים האחרונות עסקאות בהיקף של כ-3.5 מיליארד שקלים, רוכשת את מתחם COMMERCE BLVD בהנחה המוערכת בעשרות אחוזים ממחיר השוק. הנכס, מושכר לממשלת פלורידה אשר מפעילה בו את מרכז לוגיסטי של משרד הבריאות. העסקה, שהינה לתקופה של כ-3 שנים בלבד, צפויה לייצר IRR מהגבוהים בשוק. משקיעים כשירים בלבד יוכלו להצטרף לעסקה ולהיחשף לנתוניה בהשקעה מ-700,000 ₪ 

קבוצת המשקיעים שמובילה ענקית ההשקעות Realco וכוללת בתוכה בכירים במגזר העסקי ואנשי הייטק מוכרים, חתמה על הסכם לרכישת מתחם COMMERCE BLVD, מתחם המושכר לממשלת פלורידה אשר מפעילה בו את המרכז הלוגיסטי של משרד הבריאות. במסגרת העסקה, המשקיעים ישביחו את הנכס וצפויים לעשות אקזיט לאחר 36 חודשים בלבד. המתחם נרכש בהנחה משמעותית ממחיר השוק, מה שיוביל ל-IRR גבוה במיוחד, שייחשף למשקיעים רק לאחר החתימה על טופס "משקיע כשיר".

המתחם, נרכש בהנחה המוערכת בכ-30%, מה שמוביל ל-IRR בעסקה מהגבוהים שנראו בעסקאות הנדל"ן בחו"ל. העובדה שממשלת פלורידה משלמת את השכירות החודשית, מייצרת עסקה סולידית ובטוחה והרכישה שנעשה בהנחה, משקפת תשואה גבוהה במיוחד.

לקבוצת המשקיעים הכשירים יכולים משקיעים להצטרף רק בתנאי שעומדים בהגדרת "משקיע כשיר" (הון נזיל של 8.3 מיליון ₪ או הכנסות שנתיות של כ-1.2 מיליון ₪). משקיעים שיחתמו על הצהרת הכשירות יוכלו להיחשף למספרים ולהצטרף לעסקה בהשקעה החל ממיליון שקלים.

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן