יום שלישי   |   23 יולי    |   
דף הבית / השקעות / מסלול "משקיעי הזהב": רכישת נכס המושכר לחברות בעלות שווי של מיליארדי דולרים לטווח של כ-10 שנים

מסלול "משקיעי הזהב": רכישת נכס המושכר לחברות בעלות שווי של מיליארדי דולרים לטווח של כ-10 שנים

להשכיר נכס לחברות בשווי מיליארדי דולרים
חברת ההשקעות Realco הציגה את המסלול החדש למשקיעי זהב שהכניסה אליו תתאפשר בהשקעה של 120,000 דולר: החברה תרכוש נכס המושכר ב-100% לטווח של כ-10 שנים קדימה לחברות בשווי של למעלה ממיליארד דולר. בשוק מעריכים: "מסלול שמהווה תחליף למדדים הסולידיים בשוק ההון". מסלול ההשקעה צפוי להסתיים בשבועיים הקרובים.

לאחר הפרסומים בתקשורת על ההצלחות הרבות של חברת Realco במהלך משבר הקורונה כאשר רכשה מספר נכסים באזורי ביקוש והצליחה להשכיר אותם למשרד הבריאות האמריקאי ובנקים בארה"ב, הציגה החברה מסלול חדש למשקיעי זהב במסגרתו משקיעים ייהנו מהכנסה שוטפת מהיום הראשון עם בטוחות כמו חוזים עם חברות בשווי מיליארדי דולרים לשכירות לטווח של כ-10 שנים קדימה.

החברה סיימה לאחרונה לערוך את כלל הבדיקות לנכס ולאחר משא ומתן הצליחה לרכוש את הנכס במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק תוך החתמת חברות הענק בחוזים ארוכי טווח. הנכס, הממוקם בלב אוהיו, נחשב לביתם של 3 חברות הנמנות ברשימת החברות הגדולות בארה"ב וכולל מגרשי כדורסל, חדר כושר, סנוקר, פינות ישיבה ומתחם חנייה לעובדי החברות. הבניין נחשב לביתם של החברות, אשר יושבות בנכס מזה שנים ולאחרונה חידשו בו את חוזי השכירות.

"הצורך של המשקיעים במסלולי השקעה שיחליפו את המדדים הסולידיים בשוק ההון"

מאז תחילת משבר הקורונה משקיעים ישראלים רבים אשר במשך שנים סחרו באגרות חוב ומדדים כמו S&P500 שנחשבים ליציבים במיוחד, מחפשים פתרונות לנכסים מניבים. "איתרנו נכס שבו ישנן חברות גדולות אשר אינן נפגעו כלל ממשבר הקורונה ושוכרות לאורך שנים את המתחם. לאחר חידוש החוזה של אותן החברות לטווח ארוך, אנו שמחים להציג מסלול סולידי שמבטיח הכנסה שוטפת משכירות." מספר תומר חי, בעלי חברת ההשקעות Realco.

במסלול, חברת ההשקעות Realco תדאג לניהול השוטף של הנכס ולהעברת תשלומי השכירות למשקיעים. כמו כן, המשקיעים יקבלו דו"חות מפורטים בנוגע לניהול הנכס.

דילוג לתוכן