שבת   |   18 מאי    |   
דף הבית / באנר ראשי / פלורידה על מפת ההשקעות: משקיעים בעלי מיליון שקלים יוכלו להשקיע בנכס המושכר למדינה ולקבל הכנסות שוטפות

פלורידה על מפת ההשקעות: משקיעים בעלי מיליון שקלים יוכלו להשקיע בנכס המושכר למדינה ולקבל הכנסות שוטפות

השקעות בפלורידה

נכסים המושכרים לממשל בפלורידה יימכרו למשקיעים ויבטיחו להם הכנסות שוטפות עם תשואות המוערכות בכפי 3-4 משכירות דירה בישראל. המסלול החדש, נחשב לסולידי במיוחד מכיוון שההכנסות מגיעות מהממשלה, וצפוי להתחרות בקרנות הכספיות. משקיעים יוכלו תוך 3 שנים בלבד למשוך את כספם בחזרה. מי שמנהלת את המסלול הינה ענקית ההשקעות Realco המנהלת כ-3.5 מיליארד ₪ עבור ישראלים בארה"ב ומוכרת כנותנת החסות הרשמית של קבוצת הכדורגל "מכבי תל אביב"

"המסלול שכובש את השווקים": ממשלת פלורידה תאפשר לישראלים להשקיע בנכס המושכר לממשלה. כך פרסמה היום ענקית ההשקעות Realco החותמת על הסכם שכירות מול המשרדים הממשלתיים. המסלול החדש, יאפשר לבעלי מיליון שקלים ליהנות מהכנסה שוטפת עם תשואות המוערכות בכפי 3 עד 4 מאשר שכירות דירה בישראל לצד ביטחונות.

מדובר בעסקה דומה לאחת העסקאות המוצלחות ביותר שהציעה רילקו בעבר למשקיעיה, כאשר במסגרת המסלול, המשקיעים מקבלים הסכם שכירות חתום עם משרדים ממשלתיים, מה שהופך את העסקה לסולידית במיוחד, לצד פוטנציאל ההכנסות הגבוה במיוחד בנדל"ן המסחרי בארה"ב בו התשואות הן מהגבוהות ביותר בארה"ב.

"הקרן תהיה לתקופה של כ-3 שנים שלאחריה צפויים המשקיעים גם לרשום רווח ממכירת הנכס", מספרים בחברה. "מדובר במסלול הצפוי להיות אלטרנטיבה לקרנות הכספיות, בהן התשואות נמוכות יחסית.

ענקית ההשקעות הישראלית Realco תנהל את המסלול עבור המשקיעים הישראלים. החברה, מנהלת כ-3.5 מיליארד ₪ עבור משקיעים בארה"ב והינה נותנת החסות של קבוצת הכדורגל "מכבי תל אביב".

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן