יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / חברה ישראלית רוכשת את פרויקט Business Center Cleveland המפורסם באוהיו, ארה"ב

חברה ישראלית רוכשת את פרויקט Business Center Cleveland המפורסם באוהיו, ארה"ב

רילקו - מתחם עסקים בארה"ב

רילקו, שפורטפוליו הנכסים שלה גדל ב-200 מיליון ₪ מאז תחילת 2021, רוכשת את הבניין המפורסם שיצא למכירה לראשונה לאחר 30 שנה במחיר אטרקטיבי במיוחד. הבניין, הכולל מתחם חניה עם 350 מקומות, מכון כושר ומגוון פסיליטיס, נחשב למבוקש במיוחד ומספק גישה נוחה לכל צירי התנועה המרכזיים. משקיעים ישראלים יוכלו להצטרף להשקעה עם 400,000 ₪ בלבד תמורת הכנסה שוטפת משכירות מדי חודש ועליית הערך כתוצאה מהשבחת הבניין ומגמת עליית המחירים באזור

הישג נוסף לחברת ההשקעות רילקו: לאחר שפורסם כי החברה הגדילה את פורטפוליו הנכסים שלה בכ-200 מיליון ₪ מתחילת השנה, החברה רוכשת את ה-Business Center של קליבלנד, בניין, שהוצע לראשונה למכירה לאחר כ-30 שנה. הבניין, ממוקם בלב פארק העסקים של קליבלנד שנחשב לאחד מהמבוקשים ביותר בארה"ב.

הנדל"ן בקליבלנד, אוהיו, ממשיך לצמוח בקצב מסחרר ומדינת אוהיו נבחרה למדינה הטובה ביותר לחברות סטארט-אפ על ידי מגזין פורבס. מי שהשקיע בשנת 2014 בבתים פרטיים בקליבלנד רשם תשואה של 34% רק כתוצאה מעליית מחירי הנדל"ן והמדינה נחשבת לאחת מהמדינות הצומחות ביותר בארה"ב מבחינה חברתית, אוכלוסייה ועסקים.

רילקו, תאפשר לקהל המשקיעים להשקיע בפרויקט, כאשר משקיעים שיצטרפו למסלול יקבלו שכירות חודשית קבועה מכלל החברות המשכירות שטחים בבניין וייהנו מעליית מחירי הנדל"ן כתוצאה מהשבחת הנכס ומגמת עליית המחירים באזור.

הנכסים של החברה הושכרו בחודשים האחרונים למשרד הבריאות האמריקאי, בנקים מרכזיים בארה"ב וחברות הנסחרות בנאסד"ק

פורטפוליו הנכסים של חברת רילקו הישראלית בארה"ב צמח בשנה החולפת בכ-200 מיליון ₪, זאת לאחר שהשלימה גיוסים למרכזי משרדים מבוקשים בארה"ב. כמה מנכסי החברה, הושכרו בחודשים האחרונים לבנק מרכזי בארה"ב וגופים ממשלתיים, מה שהוביל לכך שמשקיעי החברה יקבלו שכירות מובטחת לתווך של כ-5-10 השנים הקרובות.

"אנו מכירים בצורך של המשקיעים הישראלים בהשקעות סולידיות אשר מניבות שכירות חודשית קבועה. המודל שלנו מתבסס על השקעה קבוצתית: במקום שמשקיעים ישקיעו בנכס בודד, יצטרכו לטפל בתקלות בנכס ולהיות תלויים בשוכר שאינם מכירים, אנו משכירים בניין שלם לחברות ענק עם חוזים לטווח הארוך, מה שממזער את הסיכון בקרב המשקיעים", מספר תומר חי, מנכ"ל רילקו.

דילוג לתוכן