יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / השקעות / לראשונה: חברת השקעות הנדל"ן בארה"ב תאפשר לבעלי ביטקוין להצטרף להשקעות

לראשונה: חברת השקעות הנדל"ן בארה"ב תאפשר לבעלי ביטקוין להצטרף להשקעות

להשקיע בנדל"ן באמצעות ביטקוין

חברת ההשקעות שהשלימה גיוסים של מאות מיליוני שקלים מתחילת השנה הודיעה הבוקר (א') שתאפשר לבעלי מטבעות וירטואליים להצטרף להשקעות ולהשקיע באמצעות ביטקוין. לאחרונה, התפרסמה כתבה על עסקאות החברה, שהניבו למשקיעים שהשקיעו 200 אלף דולר הכנסות המשקפות שכירות של דירת 4 חדרים בלב תל אביב.

יש לכם ביטקוין? מהיום תוכלו להמיר חלק מהשקעתכם במטבע בהשקעות נדל"ן בארה"ב: הבוקר, הודיעה חברת ההשקעות רילקו, בבעלותו של איש העסקים תומר חי, שתאפשר לבעלי המטבעות הווירטואליים להשקיע באמצעות המטבע המבוזר. השקעות החברה מתחילות לרוב מ-150,000 דולר ומשקיעי המטבעות יוכלו להמיר את ההשקעה במטבע / חלק ממטבע ולהצטרף להשקעה.

בכתבה שהתפרסמה לאחרונה חשפו משקיעי החברה כי בהשקעה של 200 אלף דולר, קיבלו בשנה החולפת סכום המשקף שכר דירה של דירת 4 חדרים בלב תל אביב. החברה, רוכשת מתחמי משרדים בארה"ב ומשכירה אותם לגופי ענק, ביניהם, משרד הבריאות האמריקאי, בנק מקומי גדול וחברות ענק הנסחרות בנאסד"ק.

"נוצר ביקוש רב בקרב משקיעי המטבעות הווירטואליים להמרת המטבע תמורת מסלולי השקעה ונדל"ן"

בחברת רילקו מספרים כי בשנה החולפת פנו עשרות משקיעים לחברה בבקשה לשלם באמצעות המטבעות המבוזרים, וכעת, החברה אישרה לאפשר למס' מוגבל של משקיעים להצטרף בתשלום באמצעות ביטקוין. בכתבה שהתפרסמה לאחרונה באתר "כלכליסט" נכתב כי משקיעים בישראל מחזיקים לפי ההערכות מטבעות דיגיטליים בהיקף של כ-1.5 מיליארד ₪ וכי המוסדיים מייעדים לרכישה של ביטקוין לתיק חסכון ארוך טווח.

נכון להיום (ראשון) בבוקר, שוויו של הביטקוין הינו 191,200 ₪, זאת לאחר שבשבוע שעבר, המטבע הווירטואלי הגיע לשיא כל הזמנים ושווי של 66,975 דולר, יום לאחר השקת תעודת הסל בבורסה.

דילוג לתוכן