יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / הפספוס של הגופים המוסדיים הובילו לאחת מעסקאות הנדל"ן המוצלחות ביותר של חברת השקעות פרטית בארה"ב

הפספוס של הגופים המוסדיים הובילו לאחת מעסקאות הנדל"ן המוצלחות ביותר של חברת השקעות פרטית בארה"ב

הפספוס של הגופים המוסדיים

חברת ההשקעות רילקו חתמה על עסקה חדשה, עסקה, שהייתה "מתחת לראדר" ולא יצאה לשוק, בפארק העסקים Indepence, ממרכזי העסקים הסואנים בקליבלנד. הבוקר (ד'), הודיעה חברת ההשקעות הפרטית Realco על רכישת הבניין המבוקש, המושכר ע"י ענקית התקשורת Vox Mobile, מדינת מישיגן וענקיות רפואה. הרכישה תתבצע במחיר המשקף הנחה. "הפספוס של קרנות ההשקעות תוביל לאחת מהעסקאות המניבות הטובות ביותר שמשקיעים פרטיים יוכלו לקחת בה חלק"

לפני כחודשיים בלבד נבנה "מועדון המשקיעים", מועדון בו חברים כבר אלפי משקיעים פרטיים בעלי חצי מיליון ₪ שמטרתו להיכנס לעסקאות נדל"ן מניבות באותם בתנאים הדומים לתנאים של הגופים המוסדיים. הבוקר, הכריז יו"ר חברת Realco, האחראית על ניהול המועדון, על הניצחון הראשון במסגרתו, חברי המועדון חתמו על רכישת הבניין המפורסם בפארק העסקים Indepence בקליבלנד, בעסקה שלא יצאה לשוק.

"מועדון המשקיעים יצר רשת קשרים ואפשר לנו להגיע ישירות ליזמים בארה"ב עוד לפני שמוציאים את העסקה לשוק. מחירי השכירות הגבוהים של השוכרים, שביניהם, ניתן למנות את מדינת מישיגן ואת ענקית התקשורת Vox Mobile. יבטיחו עסקה מניבה והכנסה שוטפת לחברי הקבוצה.

"מדובר בניצחון ראשון של "מועדון החצי מיליון", בו חברים בכירים במגזר העסקי." מספר תומר חי, יו"ר החברה. "הציבור סוף סוף נחשף לפוטנציאל הרווח האדיר בעסקאות מניבות, בדומה לעסקאות שעושים הגופים המוסדיים".

הרישום ל"מועדון החצי מיליון" הינו ללא עלות ומאפשר ללקוחות לקבל עדכונים על עסקאות נדל"ן ואירועים מקצועיים.

דילוג לתוכן