יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / הישג ישראלי: בנק מרכזי בארה"ב ישכיר את בניין המשרדים שרכשה חברת REALCO הישראלית

הישג ישראלי: בנק מרכזי בארה"ב ישכיר את בניין המשרדים שרכשה חברת REALCO הישראלית

הישג ישראלי - Realco השכירה נכס לבנק
חברת ההשקעות Realco, שזכתה לשבחים רבים באתרי החדשות לאור השקעותיה במהלך תקופת הקורונה ורכישת הנכסים במחירים נמוכים משמעותית ממחירי השוק, רשמה הישג נוסף – בנק מרכזי בארה"ב ישכיר את בניין המשרדים שרכשה בשדרה המרכזית בקליבלנד לתקופה של כ-12 שנים. משקיעים ישראלים יוכלו להצטרף להשקעה בנכס וליהנות מהכנסות שכירות שוטפות מהיום הראשון.

"המטרה שלנו מתחילת הקורונה הייתה לספק ללקוחותינו השקעות טובות, אשר "מנצלות" את המצב בשוק לניהול משא ומתן ומאפשרות לרכוש נכסים במחירים זולים ממחירי השוק, ובעיקר, השקעות סולידיות – בהן יש הכנסה שוטפת בטוחה כבר מהיום הראשון. אנו שמחים כיום לבשר למשקיעים כי השוכר המרכזי במתחם הינו בנק אמריקאי מוביל". מספר תומר חי, בעלי חברת ההשקעות Realco.

חברת Realco זכתה לשבחים רבים במהלך משבר הקורונה כאשר רכשה נכסים במחירים זולים במיוחד לאור המצב והצליחה לייצר למשקיעיה השקעות משתלמות. המודל של החברה, מאפשר למשקיעים ישראלים לקבל הכנסה שוטפת משכירות החל מהיום הראשון, כל זאת כאשר מנהלים עבורם את הניהול השוטף של הנכס ומעבירים אליהם את כספי השכירות.

"בכל פרויקט אנו משקיעים יחד עם המשקיעים שלנו באותם התנאים, כך, אנחנו למעשה הופכים לשותפים שלהם ויש לנו אינטרס דומה. כמו כן, למשקיעים שלנו יש קדימות, רק ברגע שמעבירים להם את הכסף, אנחנו מקבלים כסף על השקעתנו.

משקיעים ישראלים יוכלו להצטרף במהלך שלושת השבועות הקרובים להשקעה בבניין המרכזי, אשר לצידו מתחם מסעדות, קניונים ומוקדי בילוי. בנוסף לכך שהבנק המרכזי חתם על השכרת המשרדים לטווח של כ-12 שנים, יפעיל הבנק האמריקאי סניף מרכזי שיקבל לקוחות, כאשר הסכם השכירות עמו הינו לטווח של כ-20 שנה.

ההשקעה במתחם הינה החל מ-90,000 דולר.

דילוג לתוכן