יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / "רוכשים נכס שהבנק משלם בו את השכירות": העסקה החדשה של חברת Realco הישראלית בארה"ב

"רוכשים נכס שהבנק משלם בו את השכירות": העסקה החדשה של חברת Realco הישראלית בארה"ב

רוכשים נכס שהבנק משלם בו את השכירות
שוק הנדל"ן בארה"ב רושם הישג מרשים כאשר נרשמים שיאים ברכישת נכסי הנדל"ן של למעלה מ-14 שנים. בעוד שרבים חוששים שמא לשוכרי הדירות תהיה בעיה בתשלומי השכירות, חברת השקעות ישראלית מציעה למשקיעים לקבל את דמי השכירות מבנק מרכזי בארה"ב אשר שוכר את הנכס וחתום על חוזה לכ-12 שנים קדימה. רף הכניסה להשקעה: כ-500 אלף ₪ בלבד.

חברת Realco הישראלית ממשיכה לרשום הישגים בשוק הנדל"ן בארה"ב: הבוקר (א') דווח כי בנק מרכזי בארה"ב חתם על הסכם שכירות בבניין שרוכשת החברה לטווח של כ-12 שנים קדימה. הבניין, נחשב לאחד ממגדלי העסקים המרכזיים בקליבלנד אשר נמצא על השדרה המרכזית.

"רוכשי דירות רבים לאורך השנים נתקלים בבעיות מול השוכרים וחברת הניהול. במיוחד בתקופה כזו שאינה יציבה, אנו שמחים שהצלחנו לאתר שוכרים איכותיים כדמות בנק מרכזי בארה"ב, מה שיבטיח למשקיעים את ההכנסה השוטפת של דמי השכירות". מספר תומר חי, מנכ"ל חברת ההשקעות Realco.

כיום מרבית הישראלים משקיעים דרך חברת השקעות שמשקיעה איתם ומנהלת עבורם את הנכס

במשך שנים ישראלים אשר רכשו בתים בארה"ב נתקלו בבעיות כאלו ואחרות מול חברת הניהול בארה"ב. המודל של חברת ההשקעות Realco למעשה "פתר את בעיות ניהול הנכס למשקיעים הישראלים": החברה, בעלת נציגות מקומית, מנהלת עבור המשקיעים את הנכס ודואגת להעברת התשלומים למשקיע. כך, שהמשקיע מתנהל מול הנציגות בארץ שדואגת לו לכלל הצרכים.

ההשקעה בנכס הינה החל מכ-500,000 ₪.

דילוג לתוכן