שבת   |   22 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / לצד משרדי Amazon: רילקו ומשקיעים כשירים רכשו מתחם משרדים בארה"ב בהנחה של כ-40% ממחיר השוק

לצד משרדי Amazon: רילקו ומשקיעים כשירים רכשו מתחם משרדים בארה"ב בהנחה של כ-40% ממחיר השוק

בעסקה, שהובילה חברת ההשקעות רילקו, נרכשו 5 בנייני משרדים מסוג Class A בלב אוהיו ובהן הסכם שכירות של חברות טכנולוגיה אמריקאיות לתקופה של כ-8 שנים. מחיר העסקה, משקף הנחה של עשרות אחוזים ממחירי המשרדים באזור, בו בין היתר ניתן למצוא את משרדי Amazon, רשת הסופרמרקטים הגדולה בארה"ב Kroger וענקית מוצרי ההיגיינה Procter&Gamle.  בין המשקיעים: רופאים וקבוצת מנכ"לים של חברות טכנולוגיה.

עבור קבוצת המשקיעים הכשירים מדובר בהשקעה נוספת שמרחיבה את חשיפתה לארה"ב, זאת לאחר שבחודש יוני, ביצעה הקבוצה רכישות בהיקף של כ-100 מיליון דולר. אסטרטגיית הקבוצה היא לאתר נכסים במחירים נמוכים משמעותית ממחיר השוק ולחתום על הסכמי שכירות ארוכי טווח עם חברות יציבות. בעסקאות הקודמות של הקבוצה, הושכרו הנכסים לגופים ממשלתיים וגופי רפואה שונים.

קבוצת המשקיעים הכשירים שאיגדה חברת ההשקעות רילקו, המנהלת כיום לפי ההערכות כ-3.5 מיליארד ₪ עבור ישראלים בארה"ב, מתמקדת בעסקאות מניבות ורכישת נכסים המושכרים לטווח הארוך. בקבוצה מספרים כי "מחירי השכירות בשוק המשרדים בארה"ב גבוהים משמעותית ממחירי הקנייה, מה שמייצר תשואות גבוהות במיוחד. אנו רוכשים נכסים המושכרים לתקופה של כ-8 שנים, מה שמבטיח הכנסה שוטפת".

משקיעים כשירים יכולים להצטרף להשקעה בבנייני המשרדים.

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן