יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / השקעות / אפיק ההשקעות של האלפיון העליון: "תארו לכם שבנק בארץ היה שוכר מכם נכס, זה כמו לקבל ריבית קבועה למשך עשור"

אפיק ההשקעות של האלפיון העליון: "תארו לכם שבנק בארץ היה שוכר מכם נכס, זה כמו לקבל ריבית קבועה למשך עשור"

דו"חות שהתפרסמו לאחרונה חשפו כמה מהשקעותיהם של בעלי הון בארץ, שמשקיעים באפיקים סולידיים עם פוטנציאל רווח גבוה במיוחד כדוגמת השקעה בנכסים אשר מושכרים לבנקים גדולים לתקופה של עשור קדימה. "זה כמו לקבל השקעה בתנאי ריבית קבועה כאשר בנק גדול ויציב חתום בחוזה שכירות בנכס לתקופה של עשור קדימה". אפיק ההשקעות נפתח גם לציבור בהשקעה מינימלית של 300,000 ₪.

"סיכון נמוך עם פוטנציאל רווח גבוה": העשירים בישראל מנצלים את כוחו של ההון שברשותם בכדי לייצר לעצמם פוטנציאל רווח גבוה מהשקעה סולידית, כדוגמת השקעה בנכסים אשר מושכרים לבנקים גדולים בחוזה שכירות לתקופה של עשור. גורם בשוק מספר כי "השקעה בנכס שנחתם בו חוזה שכירות על ידי בנק בשווי מיליארדי שקלים / דולרים, מזכירה את אפיקי ההשקעות בהם מקבלים ריבית קבועה למשך עשור".

הנגשת ההשקעות גם לבעלי מאות אלפי שקלים

מאז פרוץ הקורונה והמרדף אחרי אפיקי השקעות בטוחים וסולידיים, חברות השקעות בארץ חיפשו אפיקי השקעה דומים לאפיקי ההשקעות היציבים בהם משקיעים בעלי ההון, Family Offices (קרנות השקעות המנהלות את כספם של משפחות בעלי הון) וקרנות השקעות שונות. חברת ההשקעות Realco השיקה לאחרונה מסלול השקעה המאפשר השקעה בנכס המושכר לבנק גדול בארה"ב לתקופה של כעשור קדימה.

המסלול מאפשר למעשה למשקיעים להשקיע החל מ-300,000 ₪ ולקבל הכנסה שוטפת משכירות, בחוזה שנחתם בנכס לתקופה של עשור. "זה מבטיח לאנשים הכנסה פסיבית ומעניק וודאות בתקופה שמשקיעים כל כך מחפשים את זה". מספר גורם בחברה.

מסלול ההשקעות צפוי להסתיים בעוד כשבועיים.

דילוג לתוכן