יום חמישי   |   29 פברואר    |   
דף הבית / השקעות / 92% מהגיוס הושלם תוך כחודש: פרויקט הנדל"ן של המשקיעים הישראלים בארה"ב

92% מהגיוס הושלם תוך כחודש: פרויקט הנדל"ן של המשקיעים הישראלים בארה"ב

רילקו - 92% מהפרויקט הושלם
המשקיעים הישראלים מנצלים את משבר הקורונה וחתמו על עסקת ענק לרכישת נכס מסחרי המושכר לטווח של כ-10 שנים לחברות ענק בעלות שווי שוק של למעלה ממיליארד דולר. המשקיעים, ייהנו מהכנסות השכירות השוטפות והמובטחות בעשור הקרוב. "כשמתאגדים עשרות משקיעים ישראלים יחד משיגים מחירים טובים יותר ועסקאות מוצלחות". העסקה תנוהל על ידי חברת ההשקעות Realco שתנהל את הנכס. רף הכניסה: 120,000 דולר.

פרויקט הענק של עשרות ישראלים יוצא לדרך: קבוצת משקיעים רוכשת את אחד מהנכסים המרכזיים באוהיו במחיר מציאה, נמוך משמעותית ממחיר השוק. הנכס, מושכר בחוזה שכירות במלואו לטווח של כ-10 שנים קדימה כך שהמשקיעים בפרויקט ייהנו מהכנסות שכירות גבוהות ומובטחות לטווח של כ-10 שנים.

הנכס כולל חדר כושר, מגרש כדורסל, פינות ישיבה, חדרי משחקים ומאות מקומות חניה. כיום, הנכס משרת מזה שנים 3 חברות בעלות שווי שוק של למעלה ממיליארד דולר, שאינן נפגעו מהמשבר ואינן בתחומים בהם ניתן לעבוד מהבית. כמו כן, החברות חתמו לאחרונה על חוזים לשכירות לטווח של כעשור.

"מזכיר את מסלולי ההשקעה בהם מקבלים ריבית קבועה ויציבה"

בחודש שעבר התאגדה קבוצת משקיעים מנוסה במטרה לאתר נכס, שיבטיח הכנסה יציבה. הקבוצה, בהנהלת מנכ"ל חברת ההשקעות Realco, איש העסקים תומר חי, מנצלת את כוח הקנייה האדיר שלה בכדי לרכוש נכס במחיר נמוך ממחיר השוק וכך להרוויח אחוזים גבוהים יותר על ההשקעה מהשכירות החודשית הקבועה.

משקיעים בפרויקט ייהנו מהכנסה שוטפת מהיום הראשון (כספי השכירות של החברות) ואינם יצטרכו לטפל במושכר, שינוהל ע"י חברת ההשקעות Realco.בשבועיים הקרובים תיסגר העסקה, משקיעים יוכלו להצטרף עד לתאריך 01.12.

דילוג לתוכן