יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "יציבות היא שם המשחק": לראשונה ניתן להשקיע בבניין שלם שמושכר לטווח של שנים קדימה

"יציבות היא שם המשחק": לראשונה ניתן להשקיע בבניין שלם שמושכר לטווח של שנים קדימה

לאחר שחברת ענק בשווי מיליארדי דולרים חתמה על שכירות לתקופה של שנים ארוכות קדימה בבניין משרדים בפריים לוקיישן בארה"ב, חברת ההשקעות הישראלית רילקו תאפשר למשקיעים להשקיע בבניין ולהבטיח לעצמם הכנסה שוטפת. ההסכם ישקף תשואה המוערכת בכפי 4 מאשר שכירות דירה ממוצעת בארץ. ההערכות הן שלאור קצב הצמיחה של שוק המשרדים בארה"ב והמחסור במשרדים, שווי הנכס יכפיל עצמו בעוד כעשור

ביום חמישי מניית פייסבוק (Meta) נחתכה בכ-24% והציגה פעם נוספת את רכבת ההרים של שוק ההון, כאשר חודש לפני כן, מדד ה-S&P500 רשם את החודש הגרוע ביותר מזה כעשור. המסלולים היציבים בהם מרבית הציבור השקיע את כספו הפכו לרכבת הרים וכתוצאה מכך, הובילו את הציבור לחפש אפיקי השקעה חדשים, יציבים, אשר יבטיחו הכנסה שוטפת וצמיחה לטווח הארוך.

בעוד שגם בנדל"ן החשש הגדול ביותר של כל משקיע הוא שמא לא יצליח להשכיר את הנכס, לראשונה, הציעה חברת ההשקעות הישראלית רילקו, להשקיע בנכס שמושכר בחוזה לשנים רבות קדימה. ההשקעה, תבטיח למשקיעים מה שהם כל כך מחפשים: הכנסה שוטפת אשר מניבה שכירות גבוהה ביחס להיקף ההשקעה, עליית מחירים של הנכס בתום התקופה שתשקף רווח הון וכמובן, כל זה ברף כניסה נמוך יחסית של כחצי מיליון שקלים.

"לאור הסכם בלעדי שנחתם עם חברת ענק, בעלת שווי של מיליארדי דולרים, אנו שמחים להבטיח את ההצעה הייחודית למשקיעים". סיפר מנכ"ל החברה, תומר חי, בכנס שנערך לאחרונה. החברה, תצטרף מספר מוגבל של משקיעים חדשים לעסקה.

דילוג לתוכן