יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "כשהשקעות נדל"ן ופנסיה מצטלבות": חברת ההשקעות רילקו תשיק מסלול פנסיה מגובה נדל"ן בארה"ב

"כשהשקעות נדל"ן ופנסיה מצטלבות": חברת ההשקעות רילקו תשיק מסלול פנסיה מגובה נדל"ן בארה"ב

לאור ההתנפלות של חברות ההייטק על המשרדים בארה"ב ותפוסת המשרדים שמגיעה כמעט ל-100%: חברת ההשקעות הישראלית רילקו משיקה את "מסלול הפנסיה" בו לקוחות יוכלו להבטיח לעצמם הכנסה לטווח של שנים קדימה. החברה חתמה על הסכמי שכירות עם חברות ענק שישקפו תשואה המגיעה כמעט לפי 4 מהנדל"ן בארץ. הכניסה למסלול תתאפשר לבעלי חצי מיליון שקלים ומעלה

כששוק המשרדים בארה"ב בשיאו וחברות ענק בעלות שווי של מיליארדי דולרים חתומות על חוזים ארוכי טווח לשכירות, חברת ההשקעות רילקו הודיעה על השקת מסלול "נדל"ן-פנסיה", מסלול במסגרתו לקוחות יבטיחו לעצמם הכנסה שוטפת לתקופה שתגיע עד לכ-10 שנים.

החברה, הודיעה הבוקר (ו') על המסלול החדש אליו לקוחות יוכלו להצטרף בהשקעה של כחצי מיליון שקלים ומעלה. בשנה החולפת, רשמה החברה היקף גיוסי שיא המוערך במאות מיליוני שקלים ומשקיעיה נהנו מעליית ערך של עשרות אחוזים במחירי הנכסים.

החברה רכשה נכסים במחירים נמוכים משמעותית ממחירי השוק בשנתיים האחרונות, זאת לאור משבר הקורונה שהוביל בעלי נכסים רבים למכור בנייני משרדים במחירים נמוכים. מאז, מחירי הנדל"ן זינקו בעשרות אחוזים ומחירי השכירות נסקו. לאחרונה, השכירה החברה אלפי מ"ר לחברות ענק, מה שיאפשר לה להבטיח ללקוחותיה הכנסה שוטפת בתשואות המוערכות בפי 4 מאשר הנדל"ן התשואות בנדל"ן בארץ.

מסלול נדל"ן-פנסיה יהיה מוגבל למספר מצומצם של משקיעים חדשים לצד מאות משקיעי החברה.

דילוג לתוכן