יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / מועדון המשקיעים הכשירים: לאחר שאלפים נרשמו למועדון חצי מיליון, נפתחה מחלקת השקעות למשקיעים כשירים

מועדון המשקיעים הכשירים: לאחר שאלפים נרשמו למועדון חצי מיליון, נפתחה מחלקת השקעות למשקיעים כשירים

מועדון המשקיעים הכשירים בארה"ב

לפני כחודשיים נפתח "מועדון החצי מיליון", המספק גישה להשקעות ייחודיות אליהן חשופים גם הגופים המוסדיים. מאות ישראלים נרשמו והמועדון הספיק לרשום השקעות בהיקף של כ-200 מיליון ₪ במתחמי נדל"ן בארה"ב. הבוקר (ד'), הודיע איש העסקים תומר חי, מבעלי חברת Realco המפעילה את המועדון, כי תוקם מחלקה נוספת של משקיעים כשירים שיספק השקעות החל ממיליון שקלים ויאפשר להם להצטרף לעסקאות בשלבים מוקדים ובתנאים אטרקטיביים. כמה מהבכירים במשק הצטרפו למועדון, שמשך את תשומת הלב של הפורטלים הכלכליים, ונקרא "מועדון האלפיון"

"מועדון החצי מיליון" שהוקם ע"י מספר אנשי עסקים בישראל ומנוהל ע"י איש העסקים תומר חי, סיפק במהלך החודשיים האחרונים גישה להשקעות נדל"ן בארה"ב שהיו עד כה חשופות בפני מנהלי קרנות וגופים מוסדיים בלבד. פתיחת מחלקת "הפרימיום" של המשקיעים הכשירים, נועדה לייצר תנאים אטרקטיביים למשקיעים מובילים שיכנסו בעסקאות של מיליון ₪ ומעלה.

בשונה מיתר חברי המועדון, שבשל הרגולציה והמגבלה של חשיפת פרטי העסקאות לכ-35 משקיעים בלבד, משקיעים כשירים יוכלו לצפות בכלל הפרטים של עסקאות הנדל"ן ואף להצטרף בשלבים מוקדמים ולקבל תנאים אטרקטיביים. כמו כן, ייערכו אירועים ייחודיים לחברי המועדון ובהם יועברו הרצאות של בכירים בתעשייה.

בחודשים האחרונים חברי המועדון רכשו יחד מתחם עסקים, שערך הנדל"ן שלו הספיק לעלות בעשרות אחוזים, זאת לאור שעסקת הרכישה של המתחם נחתמה בשיאו של משבר הקורונה בשנה שעברה ומחירי הנדל"ן מאז עלו. מטרת המועדון היא להגיע לתשואות הגבוהות ועליות הערך אליהן מגיעים הגופים המוסדיים. המועדון פתוח למשקיעים כשירים בלבד

דילוג לתוכן