יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / השקעות / מאות ישראלים נרשמו ליריד הדירות של קפריסין: הנחות של עשרות אלפי שקלים על דירות במתחמים עם בריכה פרטית

מאות ישראלים נרשמו ליריד הדירות של קפריסין: הנחות של עשרות אלפי שקלים על דירות במתחמים עם בריכה פרטית

Drone,Shooting,Panorama,Of,The,Coastline,Of,The,City,With

חברת Star Quality, המשווקת הבלעדית של ענקית הנדל"ן בקפריסין, עורכת בימים אלו יריד דירות בקפריסין במסגרתו תציע הנחות ענק והטבות כמו ריהוט על מגוון דירות בפרויקטים בפריים לוקיישן בעיר. מאות ישראלים נרשמו ליריד ועל פי ההערכות, עד סוף החודש צפויות להימכר עשרות דירות. החברה, תציע דירות במתחם יוקרה עם בריכה פרטית מ-120,000 אירו בלבד

המשווקת הבלעדית של Quality Group, מהחברות הגדולות בקפריסין אשר אכלסה כ-15,000 יחידות דיור, תערוך יריד מכירות במסגרתו תציע פרויקטים במרחק הליכה מחופי הים הקסומים ודירות במתחמים עם בריכה פרטית. במסגרת היריד, לקוחות ייהנו מהטבות בלעדיות כמו הנחות, ריהוט ומוצרי חשמל שיינתנו כהטבה לחודש דצמבר בלבד.

שוק הנדל"ן בקפריסין מציג עליית מחירים מתמדת ובניית המרינה החדשה, מהפרויקטים הגדולים שנעשו בקפריסין מאז ומעולם, צפויה להוביל לעליית מחירי נדל"ן משמעותית בשנים הקרובות. כמו כן, לאחרונה נפתח הקזינו הגדול באירופה, מה שמוביל לעלייה חדה בתיירות.

יעד ההשקעות האטרקטיבי ביותר בקרב הישראלים הוא לרנקה, שם מחירי הנדל"ן אטרקטיביים, התשואות משכירות מגיעות לכ-8-12% בשנה וצפויה עליית מחירי נדל"ן משמעותית. החברה, תציע דירות במתחם היוקרתי בפריים לוקיישן בעיר כאשר רוכשים ייהנו מליווי צמוד בתהליך הרכישה שיתבצע בשפה העברית ויוכלו לטוס ולראות את המתחם.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן