יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / השקעות / במרחק הליכה קצר לחוף הים: כך נראה פרויקט הבוטיק המסקרן של תל אביב

במרחק הליכה קצר לחוף הים: כך נראה פרויקט הבוטיק המסקרן של תל אביב

פרויקט HAGADA של פרשקובסקי הפך לאחד מהפרויקטים המבוקשים בעיר ומציע איכות חיים במיקום הטוב ביותר בת"א שבקו ראשון לפארק הירקון ובמרחק הליכה מחופי הים של ת"א. דירות 2 חדרים בפרויקט יימכרו מ 3,500,000 מיליון ₪ בלבד.

פרויקט הבוטיק HAGADA מציע איכות חיים במיקום הטוב ביותר בתל אביב, מרחק הליכה מהים ובקו ראשון לפארק הירקון. דייריו, ייהנו מגישה נוחה לצירי תנועה ראשיים, מדקות הליכה בודדות לנמל ת"א, חופי הים ושפע של בתי קפה, מסעדות, ברי יין, מסעדות יוקרה, מוזיאונים, הצגות וכיכר המדינה. הפרויקט תוכנן ע"י משרד האדריכלים המוביל ברעלי לויצקי כסיף וכל אחד מהרוכשים ייהנה מליווי של מעצב פנים בעיצוב הדירה לצד חבילות אבזור יוקרתיות.

הפרויקט כולל קומפלקס ייחודי של ארבעה בניינים בני 7 קומות הבנויים סביב פטיו עשיר עם שבילים פנימיים וצמחייה מטופחת. כל אלו יוצרים ביחד סביבת מגורים אינטימית ומפנקת במיוחד. לרשות הדיירים עומד גם חניון תת קרקעי וכלל הדירות בפרויקט מתוכננות ומעוצבות בקפידה עם מפרט טכני עשיר שמשדרג את השהות בבית והופך אותה לתענוג אמיתי .

בפרויקט דירות 2-5 חדרים עם מרפסות בגדלים שונים לצד דירות גן עם חצרות פסטורליות ודירות יוקרה מפוארות ומפנקות. בכל בניין יקבל את פני הדיירים לובי מפואר בעיצובו של מעצב העל מיכאל אזולאי ושביל פנימי פרטי יוביל מחצר הפרויקט ישירות אל פארק הירקון.

פרשקובסקי, מחברות הנדל"ן הוותיקות והמובילות בישראל הינה חברה ציבורית הנסחרת במדד ת"א 90. החברה תציע מגוון הטבות והנחות ותציע פגישות ZOOM לתושבי חוץ בהן תציג את הפרויקט וסוגי הדירות בו. החברה מציעה הטבה ייחודית לזמן מוגבל : תנאי תשלום 15% בחוזה היתרה באכלוס , ליווי של מעצב פנים וחבילת אבזור של ריהוט ומוצרי חשמל לבחירה.

דירות בפרויקט יימכרו החל מ 3,500,0000 מיליון ₪ בתנאי תשלום 15/85. הבנייה החלה.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן