יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / עיריית חולון: מערב חולון הופשרה. אזהרה, הדרך להפוך את הקרקע מ 400,000 ש״ח לכ-1,100,000 ש״ח עם היתרים, רק במסגרת איחוד.

עיריית חולון: מערב חולון הופשרה. אזהרה, הדרך להפוך את הקרקע מ 400,000 ש״ח לכ-1,100,000 ש״ח עם היתרים, רק במסגרת איחוד.

ח' 500 הופשרה ובימים אלה נכנסת לתכנון מפורט ודרישה מאוחדת להקצאה שלאחריו היתרי בנייה.

עיריית חולון: "תוכניות בניין עיר- תכנית מתאר מקומית ח/500 – דרום חולון סטטוס תוכנית – בתוקף. פיתוח אזור דרום חולון ושילובו בתכנון העירוני הכולל תוך חיזוק בסיסה התכנוני, חברתי ‏ וכלכלי של העיר, ובכלל זה תכנון מתארי של אזורי מגורים (לבנייה רוויה ולבנייה צמודת ‏ קרקע) תעסוקה, מסחר ומשרדים, בנייני ציבור, שטחים ציבוריים פתוחים וקרית ספורט ‏ מטרופולינית, פארק עירוני, מערכת דרכים, מרכז תחבורה, תשתיות ומתקנים הנדסיים ‏ ועוד."

צילום מסך ח500

מנהל התכנון – תכנון זמין, פרסום לאישור תכנית ח' 500 בעיתונים 10.01.2018

צילום מסך תכנון זמין

השיטה – איך באמת מרוויחים מעסקות נדל"ן בקרקע:

קרקע עם היתרי בנייה בחולון מוערכת בשווי של כ 1.1 מליון ₪ רק עבור מרכיב הקרקע ועוד לפני עלויות הבנייה, מצרך נדיר שלא יהיה לו מחיר בשנים הקרובות בעיקר בגלל המחסור בקרקעות לבנייה בגוש דן.

כפי שקמה כל שכונה חדשה, כלומר כשהיא מופשרת ובדרך לקבלת היתרי בנייה, כמשקיע מצליח לתפוס את נקודת הזמן הזאת והופך להיות הבעלים של הקרקע המופשרת הוא זה שמרוויח את כל פערי השווי עד להיתרים. כמו למשל פרס נובל בראשון זמן קצר לאחר שהופשרה וכשהתחילה הקמת התשתיות, הגוש הגדול בצפון תל אביב, פארק צמרת.

רק שכדי למצוא השקעה כזאת, נקודת הזמן היא שמשחקת תפקיד קריטי – קרקע שהופשרה, לרכוש אותה כבעלים לפני סיום הגשת בקשת בעלי הקרקעות במאוחד להקצאה מהעירייה למגרשים לבנייה במתחם,  לאחר הגשת הדרישה להקצאה לבנייה, נסגר חלון הזדמנות נדיר זה.

מגרשים אחרונים לקראת סיום הגשת רשימת בקשת בעלי הקרקעות להקצאה למגרשים מאוחדים לבנייה.

השאירו פרטים למידע נוסף >>

דילוג לתוכן