יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "פנסיה נדל"נית": משקיעי מועדון החצי מיליון חתמו על עסקה שתבטיח להם הכנסה לעשור

"פנסיה נדל"נית": משקיעי מועדון החצי מיליון חתמו על עסקה שתבטיח להם הכנסה לעשור

הישג נוסף ל"מועדון המשקיעים" שהקימה בשנה שעברה חברת השקעות הנדל"ן Realco: משקיעי החברה אשר השקיעו בפרויקט משרדים בלב קליבלנד התבשרו שבניין המשרדים הושכר לענקית הייטק לתקופה של עשור, מה שיבטיח להם הכנסה שוטפת לפחות ל-10 השנים הקרובות. בחברה דיווחו: "השכרנו את המשרדים במחיר גבוה בעשרות אחוזים מאשר בתוכנית העסקית"

מאות משקיעים הצטרפו בשנה החולפת למועדון המשקיעים, מועדון השקעות קבוצתיות בארה"ב. אסטרטגיית המועדון שהציג מנכ"ל חברת Realco בשנה החולפת הייתה לנצל את מחירי המשרדים הנמוכים לאור הפגיעה מהמשבר ולרכוש בניינים בפריים לוקיישן בארה"ב. שנה לאחר מכן, מחירי המשרדים שוברים שיאים והתפוסה נושקת לכ-100%.

"שוק הנדל"ן בארה"ב הוא כמו שוק הנדל"ן בת"א: לפני שנה במגדלים המרכזיים בת"א ניתן היה להשכיר משרדים בכ-90-100 ₪ למ"ר. כיום, המחירים מגיעים לכ-250 ₪ למ"ר. אנו גאים שמשקיעים שהשקיעו איתנו נהנו מעליית ערך מטאורית וכעת, הבטחנו להם גם הכנסה משכירות לעשור הקרוב". מספר מנכ"ל החברה, תומר חי.

על פי ההערכות, מאז הוקם המועדון בוצעו השקעות בהיקף של מאות מיליוני שקלים מצד משקיעים, ביניהם, בכירים במשק הישראלי. המועדון, מציע הזדמנויות השקעה ייחודיות ואירועים אקסקלוסיביים עם הרצאות לבעלי חצי מיליון שקלים ומעלה.

להצטרפות למועדון:

דילוג לתוכן