יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / כשהיוקרה של צפון תל אביב מגיעה לפלורנטין: כך נראה פרויקט היוקרה MOMA של קבוצת חג'ג'

כשהיוקרה של צפון תל אביב מגיעה לפלורנטין: כך נראה פרויקט היוקרה MOMA של קבוצת חג'ג'

מומה - פרויקט היוקרה של פלורנטין

עשרות כבר הצטרפו לפרויקט היוקרה של פלורנטין שמציב סטנדרט חדש בשכונה: מתחם המגורים יכלול פארק אורבני ענק עם מדשאות, מתקני כושר, וחנויות בוטיק לרווחת הדיירים. פרויקט היוקרה שעוצב ע"י אדריכל העל גידי בר אוריין מציע דירות מרווחות במיוחד המתאימות למשפחות עם מרפסות מפנקות. בניית הפרויקט בעיצומה. לרוכשים יינתנו ערבויות חוק מכר; בפרויקט, נותרו דירות 4,5 חדרים. דירות 4 חד' נמכרות החל מ-4.45 מ' ש"ח בלבד

לראשונה – פרויקט יוקרה בפלורנטין יציע סטנדרט מגורים יוצא דופן עם דירות יוקרה לצד פארק אורבני מרהיב עם מדשאות ומתקני כושר אשר מעניק אינטימיות למשפחות ומשלב דירות מרווחות מאוד עם מרפסות מפנקות. הפרויקט, נבנה ע"י קבוצת חג'ג' (קבלן מבצע: אלקטרה בניה). בנוסף לעשרות הרוכשים שכבר הצטרפו לפרויקט, אחד מהבניינים בפרויקט נמכר לרשת מלונות Brown שצפויה להפעיל בו מלון יוקרה שדיירי הפרויקט יוכלו ליהנות משירותיו.

"אחד הדברים שהובילו לביקוש בפרויקט הוא התאמתו למשפחות – בעוד שמרבית הפרויקטים בשכונה צפופים ואינם כוללים שטחי ציבור רחבים לטובת הדיירים, פרויקט MOMA הוא למעשה בין היחידים שמציע לדיירים לגור על שפת פארק אורבני ירוק בו יכולות המשפחות לטייל עם הילדים." מספר יהודה עובד, סמנכ"ל השיווק של הקבוצה.

המחירים בפלורנטין עולים מדי שנה והצפי שמחירי הדירות בפרויקט היוקרה יזנקו באכלוס

הפרויקט הפך למבוקש גם בקרב משפחות צעירות שרוצות להגדיל את הונן העצמי על ידי עליית ערך עתידית ומשקיעים שמאמינים כי המחירים בפרויקט היוקרה ששונה מהנוף של פלורנטין יזנקו במועד האכלוס. "פרויקטים אייקונים שנבנים סטנדרט גבוה במיוחד ביחס לפרויקטים האחרים תמיד הופכים למבוקשים יותר ומחירי הדירות באותם פרויקטים עולים." מספר גורם בענף. "ניתן לראות שפרויקטים קודמים של קבוצת חג'ג' החברה הבורסאית ביניהם מגדלי הארבעה שנחשבים למגדלי המשרדים המבוקשים ביותר בעיר ושל האחים חג'ג' במסגרת פעילותם הפרטים מגדל Meier On Rothschild שנחשב לאחד מהמגדלים היוקרתיים ביותר בישראל וזכה בפרסים בינלאומיים, הפכו ל"סמלים של תל אביב".

דילוג לתוכן