יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / פרויקט היוקרה של פלורנטין: דירות 3 חדרים יימכרו החל מ-3.42 מיליון ₪ בלבד לפני הנחה עם ערבויות חוק מכר

פרויקט היוקרה של פלורנטין: דירות 3 חדרים יימכרו החל מ-3.42 מיליון ₪ בלבד לפני הנחה עם ערבויות חוק מכר

פרויקט מומה בשכונת פלורנטין

כשהיוקרה של צפון תל אביב מגיעה לפלורנטין: קבוצת חג'ג' מקימה בימים אלו את פרויקט היוקרה של פלורנטין – פרויקט MOMA שנמצא על שפת פארק אורבני מרהיב רחב ידיים עם מדשאות ומתקני כושר המעניק אינטימיות מרבית לדיירים לצד קרבה לכל אתרי התרבות והפנאי של תל אביב. הפרויקט תוכנן ע"י אדריכל העל גידי בר אוריין ומציע מרפסות מפנקות, דירות מרווחות עם מפרט פרימיום וקירות מסך. אחד מהבניינים בפרויקט נמכר לרשת מלונות Brown שתפעיל בו מלון אשר הדיירים יוכלו ליהנות משירותיו. עד כה עשרות דירות נמכרו.

הבנייה בעיצומה: קבוצת חג'ג' שבונה בימים אלו את פרויקט MOMA שהוכתר כפרויקט היוקרה משיקה את הפרויקט במתווה יזמי עם ערבויות חוק מכר. לאחר ששווקו עשרות יחידות במגדלים המפוארים ואחד מהבניינים נמכר לרשת מלונות Brown, אשר תפעיל בו מלון, הקבוצה הודיעה על מחירי השקה מיוחדים לרגל השקת הפרויקט במתווה יזמי שינתנו לחודש בלבד והנחה ממחיר הדירות.

למרות שמדובר בפרויקט יוקרה סטנדרט גבוה במיוחד התואם לצפון תל אביב ומשודרג מיתר הפרויקטים בשכונה, הקבוצה תמכור דירות 3 חדרים החל מ-3.42 מיליון ₪ בלבד לפני הנחה במחיר הדירה שתינתן למשך חודש אחד בלבד. דיירי הפרויקט ייהנו ממרפסות מפנקות, דירות מרווחות במיוחד וממגדלי יוקרה עם לובי מפואר על שפת פארק אורבני מרהיב רחב ידיים עם מדשאות ומתקני כושר. בסביבת הפרויקט מגוון בתי קפה, מסעדות ואתרי בילוי.

מחירי הנדל"ן בפלורנטין עולים מדי שנה – פרויקט MOMA צפוי להיות האייקון של דרום תל אביב

עפ"י דו"ח מגמות המחירים באתר מדלן, מחירי הנדל"ן בשכונת פלורנטין זינקו ב-6 השנים האחרונות בכ-45%. בשנים האחרונות אושרה תוכנית המתאר תא/5000, תוכניות שתרחיב את מרכז תל אביב לכיוון דרום וכוללת תהליך התחדשות של השכונה.

בשוק מעריכים כי פרויקט היוקרה MOMA שמקימה בימים אלו קבוצת חג'ג' צפוי להפוך לאייקון של השכונה, בדומה לפרויקטים נוספים של האחים חג'ג' כמו מגדל Meier On Rothschild ומגדלי הארבעה, שהפכו למבוקשים במיוחד,.

דילוג לתוכן