יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / בית ההשקעות האלטרנטיביות-רילקו: שואפים לייצר עסקאות מגובות בנדל"ן שיעקפו את התשואות בשוק ההון גם לבעלי הון של 400,000 ₪ ומעלה

בית ההשקעות האלטרנטיביות-רילקו: שואפים לייצר עסקאות מגובות בנדל"ן שיעקפו את התשואות בשוק ההון גם לבעלי הון של 400,000 ₪ ומעלה

מסלול השקעה מגובה נדל"ן

השקעות אלטרנטיביות הפכו לאפיק מניב במיוחד ומאפשרות לציבור לגוון את תיק ההשקעות שלו במוצרים סולידיים ומניבים. כלל המסלולים בבית ההשקעות יהיו מגובי נדל"ן וייצרו הכנסה שוטפת וקבועה.

האם נמצאה האלטרנטיבה לשוק ההון? יותר ויותר משקיעים מבינים שכדי לייצר תשואה גבוהה עם סיכון נמוך השקעות אלטרנטיביות הן הכתובת .בית ההשקעות האלטרנטיביות רילקו שואף לעקוף את התשואות של המדדים המובילים בשוק ההון תוך כדי שילוב של מוצרים מבוססי נדל"ן המעניק ביטחון למשקיעים. הבוקר (א'), הודיעו ב-Realco על פתיחת מסלול ההשקעות לציבור הרחב כאשר רף הכניסה יעמוד על 400,000 שקלים ומעלה בלבד .

כלל המסלולים בבית ההשקעות ישלבו הכנסה שוטפת משכירות לצד "גיבוי נדל"ני" ( נדלן מושכר לחברות ענק עם חוזים ארוכי טווח). מטרת ההשקעות היא לאפשר לציבור ליהנות מעליית הערך של הנדל"ן, הכנסות השכירות של הנכסים ורווח ממכירת נכסים מניבים. מאז תחילת השנה הושקעו למעלה מ-200 מיליון ₪ בפורטפוליו של נכסים שרכשה Realco שזכה להצלחה. החברה מנהלת עבור משקיעים נכסים בשווי מאות מיליונים בארצות הברית.

בחודשים האחרונים מגוון רחב של עובדי הייטק הצטרפו לעולם ההשקעות האלטרנטיביות, זאת לאחר שמימשו אופציות במאות אלפי – מיליוני דולרים. ההשקעות האלטרנטיביות נפוצות גם בקרב אנשי קבע ופנסיונרים.

המסלול החדש מאפשר כעת גם בעלי הון של  400,000ש"ח להצטרף לאפיק ההשקעות  האלטרנטיבית עם פוטנציאל תשואה גבוה וסיכוך נמוך.  

דילוג לתוכן