יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "ההזדמנות היוונית": כך תרכשו דירת נופש יוקרתית להשקעה על קו החוף בקוס עם 55,000 יורו בלבד

"ההזדמנות היוונית": כך תרכשו דירת נופש יוקרתית להשקעה על קו החוף בקוס עם 55,000 יורו בלבד

פרויקט המגורים הישראלי בקוס

יוון, נהנית מצמיחה אדירה בשנים האחרונות ועלייה מטאורית של מחירי הנדל"ן לאור תוכנית ההבראה של הממשלה והסיוע מהאיחוד האירופי. פרויקט ישראלי חדש מציע בניין בוטיק יוקרתי עם בריכה על הגג, חדר כושר, מסעדות ושירותי קונסיירז' על רצועת החוף מהתיירותיות ביותר באירופה, באי קוס. משקיעים ישראלים ייהנו מליווי מלא של עורכי דין וניהול הדירות ע"י חברת הניהול המובילה ביוון – Swot.

הפרויקט המרכזי והמפואר באי התיירותי ביותר ביוון, קוס, יוצא לדרך: דירת סטודיו יוקרתיות בבניין הבוטיק המפואר נמכרות בימים אלו לקהל המשקיעים הישראלי החל מ-55,000 יורו בלבד כשהן מרוהטות ומאובזרות. הבניין, שזוכה לשבחים באי היווני, נמצא במיקום המרכזי והתיירותי ביותר ויציע לתיירים בריכה על גג המבנה, חדר כושר ומגוון מסעדות. משקיעי הפרויקט, יקבלו מפתח בעוד כ-18 חודשים בלבד.

עליית המחירים בכל רחבי יוון הפכה את המדינה לאחד מהיעדים האטרקטיביים ביותר להשקעה ברחבי אירופה: המדינה, יצרה תוכנית הבראה וקיבלה סיוע מהאיחוד האירופי, מה שהוביל לעליית מחירי הנדל"ן, שצפויה להימשך בעשור הקרוב. הפרויקט הישראלי שנבנה ע"י חברת אקסליון, המנהלת נכסים בשווי של מאות מיליוני שקלים, יציע 37 יחידות בלבד.

"הפרויקט נמצא במיקום המבוקש ביותר בקרב תיירים – צמוד לפארק המים אקוואטיקה, טירת אנטימאכיה, הנמל וכל האזורים התיירותיים. כמו כן, הפרויקט ממוקם על רצועת החוף ויאפשר לדיירים ליהנות מנוף עוצר נשימה שהבריכה על גג הבניין." מספרים בחברה.

האי קוס, נחשב לאחד מהיעדים התיירותיים ביותר ביוון ונהנה ממזג אוויר אידיאלי לאורך כל ימות השנה. באי, חיי לילה תוססים, מגוון אתרי תרבות ומסעדות שף. הרוכשים יוכלו ליהנות מהכנסות נאות משכירות הנכס לצד חופשה נעימה כל שנה בנכס שלהם. ויוכלו להיעזר בשרותי חברת הניהול הבינלאומית של הפרויקט. הדירות, הינן דירות סטודיו מפוארות המיועדות להשקעה ונופש.

דילוג לתוכן