יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / קבוצת חג'ג' הודיעה תמכור דירות 4,5 חדרים בפרויקט היוקרה MOMA פלורנטין; הבנייה בעיצומה

קבוצת חג'ג' הודיעה תמכור דירות 4,5 חדרים בפרויקט היוקרה MOMA פלורנטין; הבנייה בעיצומה

פרויקט היוקרה מומה פלורנטין

לאחר שעשרות יחידות שווקו בפרויקט היוקרה MOMA, הפרויקט המרכזי של שכונת פלורנטין אשר תוכנן ע"י אדריכל העל גידי בר אוריין, והבנייה בעיצומה, קבוצת חג'ג' הודיעה על מכירת דירות 4,5 חדריםהפרויקט, שנבנה לצד פארק אורבני מרהיב רחב ידיים עם מתקני כושר, יציע דירות מרווחות עם מרפסות. אחד מהבניינים בפרויקט נמכר לרשת מלונות Brown שתפעיל בו מלון ודיירי הפרויקט יוכלו להשתמש במתקני המלון. הבנייה בימים אלו בעיצומה והדירות נמכרות במתווה יזמי עם ערבויות חוק מכר. דירות 4 חדרים יימכרו החל מ-4.45 מ' ש"ח בלבד

קבוצת חג'ג' האחראית על כמה מהפרויקטים היוקרתיים ביותר בישראל ובגוש דן בפרט, ביניהם, במסגרת פעילותה הפרטית על מגדל Meier on Rothschild, ובמסגרת פעילותה הבורסאית על מגדלי הארבעה ופרויקטים רבים נוספים, מקימה את אחד מהפרויקטים היוקרתיים ביותר בשכונת פלורנטין. הפרויקט, יציע מגורים בבניינים מפוארים לצד פארק ירוק המותאם למשפחות. בחודשים האחרונים, דווח על מספר ידוענים שרכשו דירות בפרויקט.

בשונה מפרויקטים רבים המשווקים בשכונת פלורנטין שהינם קבוצת רכישה, הבנייה של פרויקט היוקרה MOMA נמצאת בימים אלו בעיצומה וכלל הדירות שיימכרו בפרויקט יימכרו במתווה יזמי עם ערבות חוק מכר. "שכונת פלורנטין הופכת למבוקשת במיוחד בקרב משפחות, תוכניות הפיתוח הגדולות בשכונה, צפויות להוביל לעליית מחירים משמעותית בשנים הקרובות. ישנו ביקוש רב למגורים בבניינים מפוארים, עם לובי, בתי קפה ופארק מתחת לבית". מספרים בקבוצת חג'ג'.

דילוג לתוכן