יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / לראשונה בלב ת"א: יחידות מגורים בפרויקט היוקרה של מונטיפיורי יימכרו ב-900 אלף ש"ח ₪ בלבד לפני עלויות בנייה

לראשונה בלב ת"א: יחידות מגורים בפרויקט היוקרה של מונטיפיורי יימכרו ב-900 אלף ש"ח ₪ בלבד לפני עלויות בנייה

בשכונה המבוקשת ביותר בת"א, קבוצת חכם תקים פרויקט מגורים משולב עם מסחר הצפוי להיות מהפרויקטים המפוארים ביותר בעיר. הקבוצה, תאפשר ללקוחות להצטרף לרכישה מוקדמת, במסגרתה יוכלו לשלם כעת 900,000 ₪ בלבד על מרכיב הקרקע ובהמשך על עלויות הבנייה תוך כ-3 שנים. העסקה, תשקף הנחה של יותר ממיליון שקלים לדירה בת"א

"דירה בהישג יד": בעוד שמחירי הדירות בשכונה מגיעים לכ-4 מיליון שקלים, הקבוצה תאפשר לציבור לראשונה להצטרף לפרויקט כבר בשלב מוקדם ולרכוש יחידת קרקע למגורים ב-900,000 ₪ בלבד. לקוחות, יצטרכו לשלם בהמשך  עבור עלויות הבנייה או שיוכלו בעתיד ככל הנראה למכור את השקעתם ברווח. מדובר בעסקה שתשקף הנחה של כמיליון שקלים עבור דירה באחת השכונות המבוקשות ביותר בת"א.

על פי ההערכות, רק כ-30 יחידות למגורים יימכרו במחירים המופחתים, כאשר בעתיד אותן דירות עשויות להימכר בכ-4 מיליון שקלים. "אנו גאים להוביל את התוכנית שתאפשר דירה בהישג יד גם בשכונה האטרקטיבית ביותר בת"א", מספרים בקבוצה.

שכונת מונטיפיורי עוברת תהליך התחדשות עירונית ובשנים הקרובות צפויה לשנות את פניה. השכונה, ממוקמת לצד מרכזי התעסוקה המבוקשים ביותר בישראל, ביניהם, מגדלי עזריאלי, מגדלי הארבעה ומתחם חסן ערפה החדש. השכונה, נחשבת לשקטה במיוחד ופסטורלית.

למידע נוסף>>

    דילוג לתוכן