יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / כ-4 בנייני יוקרה בשכונה המבוקשת בלב ת"א: קבוצת חכם תמכור זכות לדירה בלב ת"א ב-900,000 ₪ בלבד לפני הנחה

כ-4 בנייני יוקרה בשכונה המבוקשת בלב ת"א: קבוצת חכם תמכור זכות לדירה בלב ת"א ב-900,000 ₪ בלבד לפני הנחה

קבוצת חכם, מחברות הנדל"ן הבולטות בת"א אשר עובדת עם עיריות ורשויות מקומיות, תקים 4 בנייני מגורים במרחק של כ-2 דקות בלבד משרונה ותאפשר ללקוחות לקנות זכות לדירה מ-900,000 ₪ בלבד. הפרויקט צפוי לקבל היתרים בקרוב, החברה תעניק הנחה של עד 150,000 ₪ לרוכשים עד סוף החודש.

"פרויקט היוקרה של מונטיפיורי" מציע ללקוחות להצטרף בשלב Pre-Sale ולקנות את מרכיב הקרקע בעסקה, כאשר בהמשך יוכלו המשקיעים להוסיף את עלויות הבנייה או למכור את חלקם ברווח. לקוחות שיצטרפו בשלב הראשוני יוכלו להגיע בתום הבנייה לדירה חדשה במחיר הנמוך בעשרות אחוזים ממחיר השוק.

השבוע הודיעה הקבוצה על ימי מכירות מיוחדים שצפויים לשקף הנחה של מיליוני שקלים עבור דירה חדשה. החברה, תגביל את ההנחה למספר מצומצם של יחידות וצפויה למכור עשרות יחידות בחודש הקרוב. החברה צופה אלפי נרשמים לתוכנית לאור המחירים האטרקטיביים של הפרויקט.

קבוצת חכם הפכה בשנים האחרונות לאחת מחברות הנדל"ן הבולטות בת"א. הקבוצה רכשה קרקעות זמינות לבנייה בהיקף של מאות מיליוני שקלים ומתמקדת בעיר בשכונת מונטיפיורי.

החברה מציעה בימים אלו הנחה של 150,000 ₪ לרוכשים עד סוף החודש.

למידע נוסף >> 

    דילוג לתוכן