יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / השקעות / לראשונה: יזמית הדיור המוגן היוקרתי מאנגליה מתחייבת על 10% תשואה למשך 10 שנים ומתחייבת לרכוש את הנכס מהמשקיעים ב-115% מהסכום הרכישה

לראשונה: יזמית הדיור המוגן היוקרתי מאנגליה מתחייבת על 10% תשואה למשך 10 שנים ומתחייבת לרכוש את הנכס מהמשקיעים ב-115% מהסכום הרכישה

גלאון השקעות. השקעה באנגליה

יזמית הדיור המוגן היוקרתי הגדולה מאנגליה, הודיעה באמצעות  "גלאון השקעות", המשווקת הבלעדית בישראל, כי תספק למספר מוגבל של ישראלים אפשרות לרכוש יחידת דיור ותתחייב על 10% תשואה (הכנסה של החל מ-2800 ₪ בחודש) בהשקעה החל מ-340,000 ₪ בלבד. כמו כן, החברה מתחייבת למשקיעים כי במידה וירצו למכור את הנכס, היא תרכוש אותו מהם בחזרה, לאחר 10 שנים, בסכום גבוה יותר מהסכום  שבו נרכש הנכס.

מהפכה בעולם ההשקעות? יזמית הדיור המוגן הגדולה מאנגליה, הודיעה באמצעות נציגתה בישראל, "גלאון השקעות", שתעניק למשקיעים תשואה מובטחת של 10% למשך 10 שנים על השקעתם בפרויקט BALMORAL MANCHESTER. סכום ההשקעה המינימלי עומד על 340,000 ₪ בלבד. השקעה זו תבטיח למשקיעים הכנסה חודשית של כ-2800 ₪ בחודש למשך 10 שנים. כמו כן, החברה מתחייבת למשקיעים בחוזה לרכוש מהם את הנכס לאחר  10 שנים, בסכום גבוה יותר מסכום הרכישה, במידה ויהיו מעוניינים למכור את הנכס.

סקטור הדיור המוגן  היוקרתי, נחשב לפופולרי במיוחד באנגליה. מדובר בפלח שוק גדול, המורכב מכ-3.5 מיליון גמלאים בריטים אמידים, שמרביתם מעוניינים, בהגיעם לגיל 60  (גיל הפרישה באנגליה), לעבור להתגורר במתחמי דיור מוגן יוקרתיים. היצע החדרים בסקטור הנ"ל נמוך משמעותית מהביקוש ולכן מדובר בתחום בעל פוטנציאל כלכלי ענק ובטוח יחסית. היזמים, מציעים למשקיעים הישראלים לרכוש יחידת דיור הרשומה על שמם בטאבו, במתחם דיור מוגן יוקרתי ומפואר, במנצ'סטר שבאנגליה.

הדירה תירשם על שם המשקיע בטאבו ושכר הדירה יועבר ישירות לחשבון המשקיעים

הנכס נרשם בטאבו על שם הרוכש והחברה היזמית תהיה אחראית על הניהול השוטף והתחזוקה של הנכס. היזמים יהיו אחראים על ניהול הנכס, לכל אורך התקופה, כך שהמשקיעים לא יצטרכו לעשות דבר לאורך השנים (ללא התעסקות ישירה עם דיירים, טיפול בתקלות ובנזקים, חיפוש מתיש אחר שוכר או תשלום על מיסים עירוניים) ויקבלו את הכנסות השכירות עם התשואה המובטחת בחוזה מדי חודש.

הממשלה הבריטית מעודדת משקיעים זרים באמצעות הטבות מס

הממשלה באנגליה מעודדת את משקיעי החוץ להשקיע בסקטור הדיור המוגן היוקרתי ומעניקה הטבות מיסוי משמעותיות ביותר, שמהוות יתרון נוסף למשקיע הישראלי. השקעות  בתחום הדיור המוגן באנגליה הפכו בשנים האחרונות לפופולריות בקרב משקיעים מרחבי העולם, בשל האטרקטיביות של ההצעה, הטבות המס יוצאות הדופן ובשל שער הלירה שטרלינג הנמוך.

"גלאון השקעות" תלווה את המשקיעים הישראלים בעסקה

"גלאון השקעות", נציגת החברה היזמית בישראל, תעניק לרוכשים ייעוץ וליווי שוטף לאורך כל תהליך הרכישה ותעמיד לרשות הרוכשים צוות של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים לטיפול בכלל הנושאים הבירוקרטיים וההתנהלות השוטפת מול היזם האנגלי, גם לאחר סיום הרכישה. השירות יינתן כמובן בשפה העברית ע"י משרדי החברה בישראל.

 

דילוג לתוכן