יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / מתחם מגורי היוקרה שכבש את פלורנטין: הבנייה בעיצומה; נותרו דירות 4,5 חדרים אחרונות בפרויקט

מתחם מגורי היוקרה שכבש את פלורנטין: הבנייה בעיצומה; נותרו דירות 4,5 חדרים אחרונות בפרויקט

שיווק פרויקטים למגורים

קבוצת חג'ג' שאחראית על כמה מהמגדלים האייקונים ביותר בת"א מקימה את פרויקט MOMA – פרויקט יוקרה השוכן על פארק ירוק ענק המציע חוויית מגורים המזכירה את צפון תל אביב במיקום התוסס ביותר בפלורנטין. מגוון מפורסמים רכשו דירות בפרויקט שצפוי להיות האייקון של השכונה. הקבוצה הודיעה שנותרו דירות 4,5 חדרים אחרונות בפרויקט. המחירים: החל מ-4.45 מיליון ₪ בלבד

באזור המתפתח ביותר שמחירי הנדל"ן בו צפויים לזנק קבוצת חג'ג' מציעה דירות 4,5 חדרים בפרויקט היוקרה החל מ-4.45 מיליון ₪ בלבד. הפרויקט, שתוכנן ע"י אדריכל העל גידי בר אוריין יציע מתחם מרהיב על פארק אורבני ירוק. אחד מהבניינים בפרויקט נרכש ע"י רשת מלונות Brown שתפעיל בו מלון בוטיק.

"בשונה מהפרויקטים בשכונה, הפרויקט שלנו אידיאלי למשפחות: הדירות מרווחות וגדולות והסביבה שקטה. הדיירים יוכלו ליהנות מפארק ירוק מתחת לבית לצד תחנות הרכבת הקלה ונגישות מקסימלית לכל חלקי העיר ולצירי התנועה המרכזיים לצד קרבה לכל אתרי הבילוי התוססים של פלורנטין". מספרים בקבוצה.

בפרויקט, שווקו תוך זמן קצר עשרות דירות, מה שהופך אותו לאחד מהפרויקטים המצליחים ביותר שנראו בדרום תל אביב. בין הרוכשים, ניתן למנות מגוון מפורסמים כמו אסי ועדי בוזגלו, הקומיקאים שלומי קוריאט ומיקי גבע, ומפורסמים נוספים שטרם פורסמו שמותיהם.

מרכז ת"א מתרחב לדרום ומחירי הנדל"ן בשכונה צפויים לזנק

מלבד למגורים, רבים מהרוכשים רואים באזור כאטרקטיבי להשקעה: לאור תוכנית הפיתוח הגדולה תא 5000 שמטרתה "להרחיב" את מרכז תל אביב לקצוות ולפתח את שכונת פלורנטין, האזור הפך למבוקש במיוחד בשנים האחרונות. פרויקט MOMA צפוי להיות האייקון של האזור (הצמרת של פלורנטין) והביקוש למגורים בפרויקט בשיאו.

"כלל הדירות 2,3 חדרים בפרויקט שווקו , מה שמצביע על האמונה של המשקיעים בפרויקט. כעת, מרבית הרוכשים הם משפחות צעירות שמעוניינות לגדל ילדים בתנאי מגורים טובים מבלי לוותר על האטרקציות והחיים שבתל אביב". מספרים בקבוצה.

דילוג לתוכן