יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / רבעון מוצלח למועדון המשקיעים: שווי הנכסים זינק והתשואות משכירות שיקפו מספר דו-ספרתי

רבעון מוצלח למועדון המשקיעים: שווי הנכסים זינק והתשואות משכירות שיקפו מספר דו-ספרתי

שיווק פרויקטים בנדל"ן

בחודשים האחרונים נוצר "מועדון המשקיעים", מועדון בו חברים מאות ישראלים בעלי חצי מיליון שקלים ומעלה אשר משקיעים יחד בארה"ב, בעיקר במבני משרדים בהם השוכרים חתומים על חוזה לטווח של 5-10 שנים קדימה. התשואות גבוהות, הסיכון נמוך וכוח הקנייה של הקבוצה אפשר לה לקנות נכסים בכ-40% מתחת למחיר השוק לאור הסכמים שנחתמו בקורונה. בחודשים האחרונים העלייה במחירי הנדל"ן באזורי ההשקעה של הקבוצה הגדילה את שווי הנכסים בעשרות אחוזים והתשואות משכירות היו דו-ספרתיות

בחודשים האחרונים, מתחת לראדר נבנה אחד ממועדוני ההשקעות הפעילים ביותר בישראל, "מועדון החצי מיליון", מועדון בו חברים מאות משקיעים ישראלים אשר משקיעים כקבוצה בפרויקטים בארה"ב. המועדון, הוקם בדומה למודל בו משקיעים משרדי ה-Family Offices בישראל: ניצול כוח הקנייה הגדול של הקבוצה, שימוש באנשי מקצוע מובילים בתחום לבחינת העסקאות ורכישת נכסים מתחת למחיר השוק. הקבוצה, מנוהלת ע"י מנכ"ל חברת ההשקעות Realco, שהיקף נכסיה נאמד במאות מיליוני דולרים ולה זרוע פעילה בארה"ב.

הקבוצה, משקיעה במסלולים סולידיים במיוחד שרובם, מושכרים בחוזי שכירות ארוכי טווח, מה שמבטיח למשקיעים הכנסה שוטפת משכירות. כמו כן, הקבוצה, חתמה על הסכמי רכישה בשנה האחרונה של מתחמים מרכזיים בארה"ב, המשקפים מחיר קנייה נמוך של הנכסים בכ-40% מהמחיר כיום, מה שמגדיל את התשואות משכירות ומייצר פוטנציאל רווח אדיר למכירת הנכסים בשנים הבאות.

פנסיונרים, אנשי קבע ועובדי הייטק משקיעים לצד המשקיעים הכשירים

בתחילת הדרך, קבוצת המשקיעים נבנתה ע"י משקיעים כשירים, בעלי הון נזיל של 8 מיליון שקלים או בעלי הכנסות של 1.2 מיליון ₪ בשנה. לאחר ביצוע מס' השקעות, המועדון החל לצרף בעלי חצי מיליון שקלים הון נזיל, מה שהוביל לרישום של מאות משקיעים ישראלים לקבוצה. "זה יפה לראות כיצד משקיעים פרטיים "קטנים" יכולים להצטרף להשקעות של משקיעים כשירים, בהם התנאים אטרקטיביים יותר ממרבית העסקאות בשוק וההשקעות נעשות תוך ניתוח מקצועי של אנשי המקצוע המובילים בתחומם". מספר אחד מהמשקיעים הכשירים בקבוצה.

מתחילת השנה היקף ההשקעות של הישראלים בארה"ב שובר שיאים: לצד הגופים המוסדיים שמגדילים את היקף ההשקעות שלהם בארה"ב, הכסף הגדול שהגיע לציבור הישראלי, בעיקר מההנפקות הגדולות בהייטק, הוביל לעלייה חדה בהיקף ההשקעות מעבר לים.

דילוג לתוכן