יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "הקרן שמנגישה את ההשקעות בארה"ב למשקיע הישראלי": הכירו את קרן האקוויטי Multi Smart

"הקרן שמנגישה את ההשקעות בארה"ב למשקיע הישראלי": הכירו את קרן האקוויטי Multi Smart

קרן האקוויטי Multi Smart

למרות פוטנציאל הרווח הגדול בארה"ב, אלפי ישראלים חוששים להשקיע מעבר לים עקב חוסר ההבנה בשוק האמריקאי וחוסר הניסיון בניהול הנכס מרחוק. קרן האקוויטי הישראלית Multi Smart, מנגישה את ההשקעות למשקיע הישראלי ומאפשרת לו להשקיע את כספו בנכסי מולטי פמילי (האפיק הרווחי ביותר בארה"ב בעשור האחרון) תוך פיזור מקסימלי של הכסף, כל זאת ללא כל התעסקות בנכס וצפי לקבלת הכנסה פסיבית משכירות.

השילוב של כלכלה חזקה ויציבה לצד מחירים אטרקטיביים ורף כניסה נמוך יוצר הזדמנות להשקעות יציבות מאשר שוק המניות ועדיפות על פני האלטרנטיבות הקיימות בשוק. מנגד, ישראלים רבים חוששים להפקיד את כספם בנכסים מרוחקים שאין להם כל ניסיון ויכולת לנהל בעצמם.

קרן האקוויטי Multi Smart יצרה למעשה פתרון שמנגיש את ההשקעות לאותם המשקיעים:

  • קבוצת ההשקעות RM GROUP מתחייבת למשקיע להשקיע יחד איתו באותם התנאים כשצוות מקצועי ומנוסה בוחן את כלל ההשקעות ונהנה מ"כוח קנייה אדיר" שיוצר עסקאות אטרקטיביות יותר.
  • המשקיע אינו נדרש לנהל את הנכס ונהנה משקט ומניהול מקצועי של ההשקעה.
  • המשקיע נהנה מפיזור מקסימלי של כספו על פני מספר נכסים מניבים באזורים שונים בארה"ב, מה שמפחית את הסיכון.

להשקיע דרך חברה ישראלית וליהנות מפוטנציאל הרווח הגדול בהשקעות נדל"ן בחו"ל

קרן האקוויטי למעשה יוצרת פתרון למשקיעים אשר אינם מעוניינים להיכנס לבירוקרטיה ולעסוק בניהול הנכס בחו"ל. ההשקעה במסלול היא דרך חברה ישראלית שמנהלת את הקרן ואחראית על העברת התשלומים והדו"חות למשקיעים בעוד שפוטנציאל הרווח הוא של נדל"ן בארה"ב.

משקיעים יכולים להצטרף למסלול בהשקעה החל מ-80,000 דולר.

דילוג לתוכן