יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / בדק ומצא / אלפי מזרנים נמכרו: המבצע של ד"ר קומפורט שבר את שוק המזרנים; לראשונה מזרנים אורתופדיים נמכרים ב-1,690 ₪ עם 30 לילות התנסות

אלפי מזרנים נמכרו: המבצע של ד"ר קומפורט שבר את שוק המזרנים; לראשונה מזרנים אורתופדיים נמכרים ב-1,690 ₪ עם 30 לילות התנסות

בעוד שמזרנים אורתופדיים נמכרים בשוק ב-5,000-10,000 ₪, מותג המזרנים המוביל, ד"ר קומפורט, יצא במבצע חסר תקדים לחודש בלבד: מזרנים אורתופדיים ב-1,690 שקלים בלבד. כלל הלקוחות יקבלו 30 לילות ניסיון בהם יוכלו לבחון את איכות המזרנים ולקבל את כספם בחזרה במידה ואינם מעוניינים בו. כמו כן, ייהנו הרוכשים מ-12 שנות אחריות.

אלפי הזמנות בוצעו בשבועות האחרונים וברשת מגדירים את המבצע כ"הזדמנות של אחת לעשור". רוכשים באינטרנט דיווחו כי רכשו מזרנים למרות שאינם צריכים על מנת לנצל את המבצע. בשבועיים האחרונים יצאו ד"ר קומפורט במבצע חסר תקדים במסגרתו, מזרנים אורתופדיים הנמכרים בכ-6,000 ₪ מוצעים למכירה ב-1,690 שקלים בלבד. דגמי המזרנים של החברה, נחשבים למובילים בשוק הישראלי ועפ"י ההערכות עשרות אלפי ישראלים ישנים על המזרנים האורתופדיים של החברה.

ד"ר קומפורט פועלת למעלה מ-25 שנה בשוק הישראלי ונחשבת לאחת מהחברות המובילות בשוק המזרנים והמיטות. לחברה, 4 דגמים מובילים, ביניהם, דאבל קומפורט, יוגה טמפרה, רובר וספורט. מזרני החברה התפרסמו לאור כך שהצליחו לסייע ללקוחות גם בבעיות בריאותיות. בארץ, המותג מפעיל מספר סניפים כאשר המרכזי מביניהם ממוקם בר"ג.

מזרני החברה משלבים את הטכנולוגיה המובילה בעולם בשוק המזרנים

בדגמי המזרנים של החברה מיושמים טכנולוגיות מתקדמות, בין היתר מחומרים ייחודיים אשר פותחו במעבדות החלל של נאס"א אשר כוללים מעכת אוורור כפולה ובדי כותנה אנטי בקטריילים. בין הדגמים של החברה, ניתן למנות מזרנים עם 2 צדדים, כאשר הלקוחות יכולים לבחור את מידת ה'קשיחות של המזרן. אחד מהדגמים שהחברה מציעה, בשם "יוגה טמפרה", משלב התאמה למבנה גוף ומסייע לפיזור לחצים ובידוד שמונע הפרעה לבני הזוג.

"מחקרים מציגים כי מוצרי שינה משפיעים משמעותית על הלחץ הנפשי ומצב הרוח של הלקוחות. אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לשלב טכנולוגיות מתקדמות שמקלות על הלקוחות." מספרים בחברה.

דילוג לתוכן