יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / לזמן מוגבל! מותג המזרנים ד"ר קומפורט הודיע על מבצע חסר תקדים על מזרן היוקרה "טמפרה מדיק"; יימכר ב-2,690 ₪ במקום 6,990 ₪

לזמן מוגבל! מותג המזרנים ד"ר קומפורט הודיע על מבצע חסר תקדים על מזרן היוקרה "טמפרה מדיק"; יימכר ב-2,690 ₪ במקום 6,990 ₪

מזרן טמפרה מדיק, נחשב לאחד מהמזרנים האורתופדיים האיכותיים ביותר של מותג המזרנים המצליח ד"ר קומפורט.

המזרן, משלב טכנולוגיה ייחודית שפותחה במשך שנים אשר מעניקה את חוויית השינה האידיאלית וכולל את החומר היוקרתי ויסקו, אשר פותח במעבדות החלל של נאס"א. כמו כן, למזרן מערכת קפיצים מבודדים עם 7 אזורי חלוקת משקל, מה שמאפשר לזוז במיטה מבלי שהצד השני מרגיש כלל. לקוחות יוכלו במהלך החודש הקרוב לקנות את המזרן בהנחה משמעותית ולקבל 12 שנות אחריות ו-30 לילות ניסיון עם אפשרות להחזיר את המזרן ללא דמי ביטול

"סערה בענף המזרנים": אחד מהמזרנים היקרים והנמכרים ביותר בישראל, מזרן "טמפרה מדיק" יימכר ב-2,690 ₪ בלבד במקום כ-7,000 ₪ לגודל הסטנדרט. מותג המזרנים ד"ר קומפורט הודיע הבוקר (ג') על המבצע הייחודי, זאת לאור חגיגות יום ההולדת של המותג.

דגם טמפרה מדיק היוקרתי הינו מזרן אורטופדי שעושה שימוש בטכנולוגיה המובילה בעולם שהושגה לאחר שנים של מחקר ומעניק חווית שינה אידיאלית .

מערכת של 720 קפיצים מבודדים הארוזים כל אחד בכיס נפרד מיוחד על פי שיטת המטריצה התלת שכבתית החדשנית בעלת 9 אזורי חלוקת-משקל אופטימאליים.

שיטה זו מאפשרת  לבן/בת הזוג לזוז במהלך השינה מבלי שהצד השני ירגיש. המערכת הרחבה סוללת את הדרך לחווית שינה חדשה מסוגה. המזרן תוכנן לתת מענה לאנשים עם פריצות דיסק ובעיות עמוד שדרה המעדיפים שינה עם תמיכה מקסימלית לאגן הירכיים וחוליות הגב התחתונות  S1 L4   L5   או אנשים בעלי משקל גבוה , דרגת קושי המזרן היא קשיחה למחצה .

בשוק מעריכים כי מאות לקוחות ינצלו את ההטבה

"מדובר באחד מהמבצעים המשמעותיים ביותר שנראו בשוק בשנים האחרונות". מספר גורם בענף. "לראשונה, מזרן אורתופדי יוקרתי נמכר בפחות מ-3,000 ₪. מדובר על מזרן שעשוי להחזיק לטווח ארוך במיוחד ומספק איכות שינה מיטבית בזכות הטכנולוגיות המתקדמות שבו". מוסיף.

דילוג לתוכן