שבת   |   18 מאי    |   
דף הבית / בדק ומצא / תקשיבו לדוקטור: המזרן המומלץ על ידי האורתופדים נמכר ב-1690 ₪ בלבד

תקשיבו לדוקטור: המזרן המומלץ על ידי האורתופדים נמכר ב-1690 ₪ בלבד


בתהליך ייצור בו נעשה שימוש בחומרים שיוצרו במיוחד במעבדת החלל בנאס"א, הצליחו בד"ר קומפורט לפתח מזרן המעניק תמיכה מקסימלית לגב ולאגן, לצד פיזור הלחצים של הגוף והשריית רכות ורוגע על הישנים עליו. המזרן, שהפך למומלץ בקרב אורתופדים רבים, בעקבות הקלתו על כאבי גב, יימכר במחיר נמוך מאשר מזרן רגיל (1,690 ₪ בלבד) והחברה תאפשר ללקוחות 30 לילות ניסיון ללא דמי ביטול.

סקר שנערך לאחרונה מצא כי כ-85% מבני 55 ומעלה סובלים מכאבי גב והמזרן, שמלווה אותנו מדי יום לכ-6-9 שעות במהלך הלילה, הינו אחד המוצרים החשובים ביותר אשר עשויים להקל על כאבי הגב ואף למנוע אותם. פיתוח ישראלי של מותג מזרני היוקרה ד"ר קומפורט מציע מזרן אורתופדי שפותח במיוחד לסובלים מבעיות גב ב-1,690 ₪ במקום ב4,990 ₪ לגודל הסטנדרט.

המזרן, שנמכר עד כה על פי ההערכות בהיקף של כ-100,000 יחידות, משלב טכנולוגיה ייחודית וכולל כ-720 קפיצים מבודדים הארוזים כל אחד בכיס נפרד, מה שמעניק תמיכה מקסימלית לאגן היריכיים וחוליות הגב התחתונות. עוד מכיל המזרן, חומר ויסקו שמעניק ויסות לחצים אופטימלי והרגשה של רכות ורוגע.

בחודש הקרוב, כחלק ממבצעי הקיץ של החברה, החברה תציע את המזרן האורתופדי בהנחה משמעותית שתחסוך לכם למעלה מ3,000 ₪ . בנוסף, לקוחות שירכשו את המזרן ייהנו מזוג כריות ויסקו בשווי 880 ₪ במתנה.

לקבלת ההטבה:

    דילוג לתוכן