יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "המלחמה ביוקר המחייה כבר החלה": מזרנים אורתופדיים יימכרו ב-1,690₪ במקום 5,990₪ ברשת היוקרה ד"ר קומפורט

"המלחמה ביוקר המחייה כבר החלה": מזרנים אורתופדיים יימכרו ב-1,690₪ במקום 5,990₪ ברשת היוקרה ד"ר קומפורט

בזמן שהשוק סוער מאינפלציה גבוהה ושאר הרשתות מעלות מחירים, בד"ר קומפורט, ממובילות עולם השינה בישראל, יצאו במבצע חסר תקדים: מזרנים אורתופדיים של החברה, שנמנים בין המזרנים המובילים במדינה, יימכרו לזמן מוגבל ב-1,690 ₪ בלבד.
כמו כן, החברה הודיעה כי 500 המזמינים הראשונים ייהנו מזוג כריות ויסקו (בשווי 880₪) במתנה.
על פי ההערכות: אלפים בישראל צפויים לנצל את המבצע. לקוחות יוכלו לקבל 30 לילות התנסות עם המזרן וחלוקת תשלומים נוחה במיוחד.

ענקית עולם השינה "ד"ר קומפורט" שחרטה על דגלה את המושג צרכנות נבונה שוברת את עולם השינה בכלל ושוק המזרנים בפרט: הציבור יוכל לקנות מזרנים אורתופדיים ואיכותיים ב-1,690₪ בלבד במקום ב-5,990₪, מחיר נמוך מאשר מזרן פשוט שנמכר ברשתות המתחרות.
המבצע החדש של ד"ר קומפורט מציע מוצר בריאותי ויוקרתי שווה לכל כיס.
מזרן דאבל מיוצר בטכנולוגיה חדשנית המגיעה הישר ממעבדות החלל של נאס"א, הוא מזרן בעל שני צדדים עם שתי דרגות קושי, אתם יכולים לבחור על איזה צד אתם מעדיפים לישון.
יימכר במחיר שחוסך לכם למעלה מ-4,000₪!
בד"ר קומפורט מסבירים כי המחיר במקרה הזה לא משפיע על האיכות: "הישראלים האמינו עד כה שכדי לקבל מזרן נוח ותומך, שיאפשר להם לישון טוב בלילה ולתפקד מצוין במהלך היום, הם צריכים לשלם משכנתא קטנה.
אנחנו החלטנו להפוך את המשוואה, ולהביא לציבור מזרנים מעולים, במחירים שלא שוברים את הכיס".

מעוניינים ליהנות מ-30 לילות ניסיון (ללא דמי ביטול) על המזרן של ד"ר קומפורט?

*עד גמר המלאי והמחיר לגודל הסטנדרט

להרשמה למבצע וקבלת ההנחה:

    דילוג לתוכן