יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / בדק ומצא / "המבצע שהפך את הרשת": ד"ר קומפורט תציע מזרנים אורתופדיים ב-1,690 ₪ בלבד ו-30 לילות התנסות ללקוחות

"המבצע שהפך את הרשת": ד"ר קומפורט תציע מזרנים אורתופדיים ב-1,690 ₪ בלבד ו-30 לילות התנסות ללקוחות

ד"ר קומפורט, מחברות המזרנים המובילות בארץ ובשוק הגלובלי הקיימת למעלה מ-25 שנה הודיעה הבוקר (א') שתציע מזרנים אורתופדיים בעד 66% הנחה.

המבצע החדש, הוביל על פי ההערכות לאלפי רכישות תוך זמן קצר. מזרני החברה נחשבים למוצר יוקרה בשוק המזרנים וכוללים מערכת אוורור כפולה ובדי כותנה אנטי בקטריילים. כמו כן, החברה הודיעה שתאפשר ללקוחות 30 לילות ניסיון בהם יוכלו לבחון את איכות המזרן ולקבל את כספם בחזרה במידה ואינם מעוניינים בו. הרוכשים ייהנו מ-12 שנות אחריות.

החברה, חוגגת עשרות אלפי לקוחות בישראל ונחשבת לאחד מהמותגים המובילים בארץ למערכות שינה.

בד"ר קומפורט קיים מבחר רחב של דגמי מזרנים עם כמה  דגמים מובילים בשוק: דאבל קומפורט, יוגה טמפרה, רובר וספורט.  בשנים האחרונות התפרסמו מגוון כתבות בתקשורת על מערכות השינה של החברה המסייעות בהקלה על בעיות בריאותיות. בארץ, המותג מפעיל סניפים כאשר המרכזי ממוקם ברמת גן.

המודל המרכזי של החברה חדשני ומתבסס על רכישות טלפוניות תוך התאמה מקצועית של יועץ שינה מומחה בתחומו. החברה הודיעה שתעניק את ההטבה למס' מוגבל של לקוחות והטבה נוספת בשווי 880 ₪ לכל לקוח שירכוש מוצר.

החברה שילבה את הטכנולוגיה המתקדמת בעולם במזרנים

ד"ר קומפורט התפרסמה לאור תכנון ויישום טכנולוגיות מתקדמות במזרני החברה, כך למשל, המזרן האורתופדי "רובר " של החברה, מורכב מחומר ייחודי שפותח במעבדות החלל של נאס"א וכולל מערכת אוורור כפולה ובדי כותנה אנטי בקטריילים  יעלה במקום 4,990 ₪ רק 1,690 ₪ לגודל הסטנדרט.

 

מזרן מדגם רובר
מזרן מדגם רובר

דגם נוסף במחיר מיוחד במקום 5,990 ₪ רק ב- 1,690 ₪  לגודל הסטנדרט, הינו הדגם המפורסם והייחודי של החברה "הדאבל קומפורט" מזרן בעל שתי דרגות קושי צד אחד קשיח המורכב מחומר פולימרי והשני רך עשוי קפיצים מבודדים עם ויסקו. טכנולוגיה חדשה שמאפשרת לכם לבחור – פשוט תהפכו את המזרן והתאימו לדרגת הקשיחות הרצויה.

מזרן מדגם דאבל
מזרן מדגם דאבל

בשנים האחרונות מגוון מותגים בינלאומיים משלבים פיתוחים טכנולוגיים במוצרי השינה על מנת לשפר את טיב השינה ולמנוע כאבים פיזיים ללקוחות.

 מחקרים אחרונים מציגים כי מוצרי השינה משפיעים בין היתר על המצב הנפשי של הציבור ומערכות השינה עשויות להפיג מתחים ולחצים.

דילוג לתוכן