שבת   |   22 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / המבצע של הציבור הדתי: מותג הריהוט ד"ר קומפורט יציע מיטות יהודיות מתכווננות עם מזרן אורתופדי בכ-50% הנחה

המבצע של הציבור הדתי: מותג הריהוט ד"ר קומפורט יציע מיטות יהודיות מתכווננות עם מזרן אורתופדי בכ-50% הנחה

מותג היוקרה ד"ר קומפורט מציע בימים אלו את אחד מהמבצעים המשתלמים ביותר שנראו בציבור הדתי: החברה תמכור מיטות יהודיות מתכווננות עם מזרנים אורתופדיים החל מ-7,980 ₪ בלבד. רוכשים, יוכלו ליהנות מחיסכון של כ-8,000 ₪ ברכישת המיטות בימים הקרובים. החברה ציינה כי המלאי מוגבל.

המיטות היהודיות המתכווננות של מותג העל ד"ר קומפורט, נחשבות לפופולריות במיוחד בקרב הציבור הדתי בישראל. המיטות, עם הפרדה יהודית על פי ההלכה, נמכרו על פי ההערכות לעשרות אלפי ישראלים ודירוגם הוא מהגבוהים ביותר בתחום. בעוד שעד כה המיטות נמכרו בכ-16-18 אלף שקלים, בימים הקרובים לקוחות יוכלו לרכוש את המיטות בכ-7,980 ₪ בלבד, חיסכון של כ-8,000 ₪ בממוצע.

המיטות היהודיות מעוצבות בצורה אלגנטית ויוקרתית וכוללות ארגז מצעים גדול. כמו כן, המיטות כוללות מערכת שינה, עם זוג מזרנים המשלבים פולימרים אמריקאים, בסיסים מתכווננים, מערכת הרמה ו-4 מנועים חשמליים חזקים ושקטים. בכדי להשלים את חוויית הנוחות, המזרנים מצופים בבד אלוורה נוח במיוחד אשר משלב אלמנטים אנטי בקטריאלים.

להרשמה למבצע וקבלת ההנחה:

    דילוג לתוכן