יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / בדק ומצא / שינה טובה במחיר הוגן: ד"ר קומפורט מובילה את מהפכת המזרנים האורתופדיים בישראל

שינה טובה במחיר הוגן: ד"ר קומפורט מובילה את מהפכת המזרנים האורתופדיים בישראל

במשך שנים התרגלנו לכך שעלותם של מזרנים אורתופדיים נעה בין 8,000-30,000 ₪ בחנויות הריהוט המובילות. לאחרונה, דווקא מותג הריהוט היוקרתי ד"ר קומפורט, הוביל את המהפכה ומציע לראשונה, מזרנים אורתופדיים ב-1,690 ₪ בלבד, מחיר נמוך בעשרות אחוזים ממחיר השוק. החברה, מכרה למעלה מ-10,000 מזרנים מדי חודש ברבעון האחרון. מזרני החברה פופולריים גם בבתי המלון המובילים בישראל

1 מכל 4 ישראלים ישן על מזרן של ד"ר קומפורט, כך נמצא בסקר שנערך לאחרונה, זאת לאחר שהחברה יצאה במבצע חסר תקדים, כאשר מזרן אורתופדי יוקרתי נמכר ב-1,690 ₪ בלבד. אותו מבצע, הוביל לעשרות אלפי רכישות בחודשים האחרונים והפך את המזרנים למוצר הריהוט הנמכר בישראל.

מזרני החברה נחשבים למותג מוביל בשוק, כאשר דורגו בראש הרשימה של המזרנים הנוחים והטובים ביותר הנמכרים לציבור הישראלי, אך בעלי החברה הודיע לאחרונה כי ההחלטה נבעה מתוך רצון לתפוס נתח שוק גדול בישראל ולהסתפק ברווח קטן מכל מזרן, בשונה מיתר החנויות, שבכל מכירה מרוויחות אלפי שקלים.

המבצע של ד"ר קומפורט כיום מאפשר ללקוחות להזמין מזרן אורתופדי ב-1,690 ₪ בלבד ולקבל גם זוג כריות ויסקו במתנה, מבצע, המשקף הנחה של כ-5,000 ₪ ללקוח, מחיר שובר שוק בישראל.

"בעבר חבילות טלפון עלו 500 ₪ לחודש וכיום הן נמכרות בעשירית מחיר. בחרנו להיות החברה שמובילה את המהפכה, במיוחד בתקופה כזו", מוסיפים בחברה.

ברבעון האחרון, למעלה מ-10,000 מזרנים נמכרו מדי חודש, מה שהפך את המוצר, למוצר הריהוט הנמכר ביותר בארץ.

לקבלת ההטבה:

    דילוג לתוכן