יום רביעי   |   10 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / מחסור בשינה משבש לכם את איכות החיים- הכירו את המזרן שישפר לכם את איכות השינה

מחסור בשינה משבש לכם את איכות החיים- הכירו את המזרן שישפר לכם את איכות השינה

ממחקרים עולה, כי שינה לא איכותית עשויה להשפיע על רמת האנרגיה והריכוז שלנו ביום-יום. אחד הדברים הקריטיים עבור שינה איכותית ורציפה הוא מזרן איכותי, שמתאים להעדפות שלכם. כשליש מחייכם אתם מבלים במיטה, כך שכדאי להשקיע במזרן מתאים. השוק מוצף כיום באינספור סוגים של מזרנים, אך לפי בחירת הקהל, כשמדובר באיכות ובמקצועיות, מזרן הדגל של ד"ר קומפורט מוביל.

מה שהופך את המזרן של ד"ר קומפורט לכל כך פופולארי בקרב הקהל הישראלי הוא עיצוב המזרן, הנותן תמיכה מרבית לכל חלקי הגוף- מה שיכול למנוע כאבי גב ושרירים הנוצרים כתוצאה ממזרן לא נוח. זאת לצד העובדה שהמזרן עשוי מחומרים איכותיים ובטיחותיים במיוחד, מה שמבטיח אורך חיים ארוך ושומר עליו נוח לעוד שנים רבות.

ד"ר קומפורט יצאו במבצע קיץ לשיפור איכות השינה של הישראלים, במסגרתו הם מציעים חבילת "עזרה ראשונה" לשיפור איכות השינה במתנה, לכל מי שרוכש את מזרן הדגל שלהם "דאבל", המוצע כעת בהנחה של 70%, כאשר מחירו 1,690 ₪ בלבד במקום 5,990 ₪- הנחה של כ-4,000 ₪. החבילה המוגבלת ל-100 הרוכשים הראשונים מציעה: זוג כריות מפנקות בשווי 880 ₪ וייעוץ שינה עם יועץ שינה מומחה, שייתן לכם הכוונה מקצועית ויסייע בהתאמת המזרן לצרכים וההעדפות האישיים שלכם.

*המחיר לגודל הסטנדרט ועד גמר המלאי

להרשמה למבצע וקבלת ההנחה:

    דילוג לתוכן