יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / הסטארט-אפ הישראלי החדש: מזרן אורתופדי דאבל קומפורט יימכר החל מ-1,690 ₪ בלבד בהשקה!

הסטארט-אפ הישראלי החדש: מזרן אורתופדי דאבל קומפורט יימכר החל מ-1,690 ₪ בלבד בהשקה!

עשרות רוכשים בלבד יוכלו לקנות במחירי ההשקה את המזרן האורתופדי החדשני "דאבל קומפורט", מזן המוגדר כ"סטארט-אפ ישראלי" אשר זוכה לשבחים בכל העולם. המזרן, בעל שני צדדים עם דרגות קושי ופותח מחומרים, שחלקם פותחו במעבדות החלל של נאס"א . המזרן, מאפשר לבני זוג לישון אחד ליד השני מבלי להרגיש תזוזות ומציע מרכזי תמיכה לגוף שנותנים תחושת ריחוף. מחיר ההשקה לזמן מוגבל יהיה 1,690 ₪ בלבד לגודל הסטנדרט.

גאווה ישראלית: מזרן אורתופדי שפותח ע"י רשת ד"ר קומפורט זוכה לשבחים רבים ברחבי העולם ונחשב ל"סטארט-אפ בתחום השינה". המזרן, משלב חומרים שפותחו בין היתר במעבדות של נאס"א עבור אסטרונאוטים ומחולק לשכבות כך שבני זוג יכולים שלא להרגיש את התנודות והתהפוכות של בן הזוג בצד השני.

"מלבד הפיתוח החדשני, לקוחות למעשה ייהנו ממזרן דו צדדי עם דרגות קושי שונות, כאשר אחד הצדדים של המזרן הינו קשיח יותר והשני רך יותר." מספרים בחברה. מחיר המזרן צפוי להיות כ-5,990 ₪ בעוד מספר שבועות, כעת במחירי ההשקה הוא יימכר לעשרות רוכשים בלבד ב-1,690 ₪ בלבד*. הרוכשים הראשונים ייהנו גם מזוג כריות ויסקו במתנה בשווי 880 ₪

ד"ר קומפורט תעניק 12 שנות אחריות על המזרן ותאפשר לרוכשים לקנות את המזרן, לנסות אותו במשך 30 לילות ובמידה ולא ירצו יוכלו להחזירו ללא דמי ביטול.

דילוג לתוכן