יום ראשון   |   14 אפריל    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / נדל"ן - מגזין / "מגורים כמו במלון יוקרה בלב פלורנטין": פרויקט Julie מציע מתחם מגורים עם בריכה על גג הבניין; דירות יימכרו מ-3.8 מיליון ₪ בלבד לפני הנחה

"מגורים כמו במלון יוקרה בלב פלורנטין": פרויקט Julie מציע מתחם מגורים עם בריכה על גג הבניין; דירות יימכרו מ-3.8 מיליון ₪ בלבד לפני הנחה

הפרויקט היוקרתי בפלורנטין נבנה בין הרחובות הרצל-נחלת בנימין ומציע מגורים בסטנדרטים של מלון יוקרה עם בריכה בגג הבניין לרווחת הדיירים, בר, פטיו מפואר ודירות יוקרה עם מערכות חשמל חכם, עיצוב אדריכלי ומרפסות עם נוף קסום. בימים אלו, דירות 2-3 חד' מ-3.8 מיליון ₪, לפני הנחה של 500,000 ₪ שהינה כחלק מיריד המכירות של פלורנטין. הפרויקט, נמצא אחרי שדרות רוטשילד ולצד שפע של ברים, מסעדות ובתי קפה.

לאחר שעשרות דירות נמכרו בפרויקט היוקרתי, בין היתר בקרב תושבי חוץ, הפרויקט היוקרתי ביותר בפלורנטין יכלל ביריד הדירות של פלורנטין, שיציע הנחה של 500,000 ₪ על דירות במגוון פרויקטים עד סוף החודש לצד אפשרות לשלם כ-500,000 ₪ בלבד במועד החתימה. הפרויקט, נחשב לפרויקט המגורים המפואר ביותר בשכונת פלורנטין התוססת ומציע מרחק הליכה מחופי הים, השווקים (לוינסקי והפשפשים), שדרות רוטשילד ושפע מסעדות, בתי קפה וברים.

מתחם המגורים Julie מציע דירות בגדלים של עד 45-60 מ"ר שכולן כוללות מרפסות רחבות וחניה לכל דירה. הפרויקט, נבנה ע"י קבוצות הנדל"ן יובלים וסיטי בוי, מהקבוצות הגדולות בארץ ובעלות הכי הרבה יחידות דיור בשכונת פלורנטין. בימים אלו הבנייה בעיצומה.

מעבר להנחה בסך 500,000 ש"ח, קבוצות הנדל"ן יעניקו תנאי רכישה מיוחדים, עם תשלום ראשוני נמוך ועוד מס' הטבות נלוות.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן