יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / נדל"ן - מגזין / יריד האביב של יובלים-סיטי בוי: רוכשים ייהנו מ-500,000 ₪ הנחה והטבות רכישה על דירות חדשות ברחבי שכונת פלורנטין

יריד האביב של יובלים-סיטי בוי: רוכשים ייהנו מ-500,000 ₪ הנחה והטבות רכישה על דירות חדשות ברחבי שכונת פלורנטין

חגיגת האביב בחג הפסח תכלול מגוון מבצעים של חברות הנדל"ן הפעילות ביותר בפלורנטין ותציע מאות דירות בשלבי בנייה שונים והטבה של 500,000 ש"ח הנחה לצד הטבות רכישה בלעדיות ותנאי תשלום ומימון מיוחדים. הדירות, שיימכרו מ-3.45 מיליון ₪ בלבד (לאחר הנחה), ממוקמות במגוון פרויקטים ברחבי פלורנטין, כולם חדשים ויוקרתיים, כאשר חלקן כבר מעוצבות, מרוהטות ומאובזרות במכשירי חשמל וזמינות לאכלוס מיידי. בשבועות האחרונים נמכרו למעלה מכ-100 דירות באזור לאור ההנחות, הצפויות לזמן מוגבל.

"ההזדמנות של פסח": דירות 2-5 חד' לצד דירות מיני פנטהאוז ופנטהאוזים בשלבי בנייה שונים ייקחו חלק בחגיגת האביב של חברות הנדל"ן המובילות בפלורנטין. במסגרת חגיגות האביב יינתנו לרוכשים מגוון הטבות והנחות על פרויקטים חדשים בתל אביב. מלבד ההנחה של 500,000 ₪ על מחיר הדירה, הרוכשים ייהנו גם מהטבות מימון משתלמות של עד 1.5 מיליון ₪ הלוואה מהיזם ל-3 שנים ללא ריבית ואפשרות לשלם 10% בלבד במעמד החוזה והיתרה באכלוס. כמו כן, לקוחות יוכלו לשלם כ-500,000 ₪ בלבד במעמד החתימה.

בין הפרויקטים שייקחו חלק ניתן למנות פרויקטים ברחובות נחלת בנימין, אלנבי-מונטיפיורי, סלמה, הרצל, חזנוביץ' ועוד. כלל הפרויקטים תוכננו על ידי האדריכלים המובילים בת"א ונחשבים לפרויקטים יוקרתיים במיוחד, שחלקם כוללים מגוון רחב של מתקנים לרווחת הדיירים.

"לכבוד האביב יצרנו הזדמנות ללקוחות המחפשים דירה בת"א למצוא את דירת חלומותיהם, בין אם היא קרובה לרוטשילד, לים או לשוק לוינסקי", מספרים בחברה "השגנו הטבות מיוחדות מהחברות הפעילות ביותר בשכונת פלורנטין לצד תנאי מימון אטרקטיביים שיאפשרו לרוכשים לנצל את המצב וליהנות ממגוון הנחות והטבות".   

ההנחה בגין 500,000 ₪ תינתן עבור 20 דירות בלבד.

למימוש ההטבה:

    דילוג לתוכן