יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / אפיק ההשקעות הרווחי ביותר בארה"ב: כך תשקיעו בראש שקט מבלי להתעסק עם שוכרים

אפיק ההשקעות הרווחי ביותר בארה"ב: כך תשקיעו בראש שקט מבלי להתעסק עם שוכרים

שנה עשירית ברציפות שמשקיעי נכסי מולטי פמילי (מתחמי מגורים משותפים) נהנו מעלייה במחירי השכירות ושווי הנכס. האפשרות שניתנת למשקיעים להצטרף לקבוצת השקעות שמשקיעה עמם ומנהלת עבורם את הנכס, הופכת את חיי המשקיעים לפשוטים מתמיד. בימים אלו RM GROUP מצרפת משקיעים לפרויקט התשיעי שלה מתחילת השנה, והרביעי בשיקגו.

השקעה בשיקגו במתחמי מולטי פמילי

השקעות במתחמי מגורים משותפים מסוג מולטי פמילי הפכו למועדפות בקרב הישראלים בשנים האחרונות. אם בעבר היו המתחמים הללו נחלתם של חברות ביטוח גדולות, כיום יכולים משקיעים פרטיים עם הון עצמי התחלתי של כ-60 אלף דולר בלבד ליהנות מאפיק השקעה זה. היתרונות עבורם הם רבים:

  1. זהות האינטרסיםהמשקיעים נכנסים כשותפים יחד עם חברת ההשקעות שמשקיעה איתם באותם התנאים ודואגת לרווחיות שלהם בדיוק כמו לרווחיה שלה.
  2. השקעה ללא התעסקותהמשקיעים אינם נדרשים להתעסק עם הנכס – חברת ההשקעות דואגת עבורם לניהול השוטף של הנכס, צרכי הדיירים והטיפול בתשלומים.
  3. פיזור סיכונים: הנכסים הנרכשים כוללים עשרות דירות בתפוסה של למעלה מ-90%, כך שגם במידה וחלק מהדירות אינן מושכרות, ייהנו המשקיעים באופן יחסי מההכנסות של אלו שמושכרות.
  4. הכנסה רבעונית שוטפת ואפשרות לרווח הון בתקופה קצרה: המשקיעים נהנים מההכנסות השכירות השוטפות של המתחם מידי רבעון. לאורך השנים חברת ההשקעות משביחה את הנכס על ידי שיפוץ הדירות וניהול יעיל יותר ומוכרת אותו ברווח לאחר תקופה של 3-5 שנים.

RM GROUP מצרפת משקיעים לפרויקט התשיעי שלה מתחילת השנה

קבוצת RM נחשבת לאחת מקבוצות הנדל"ן המובילות בישראל: החברה, המתמחה בהשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל מזה כ-8 שנים, תרכוש 144 יחידות דיור אשר מושכרות ב-96% תפוסה במתחם מגורים מסוג מולטי פמילי בשיקגו, המטרופולין ה-3 בגודלו בארה"ב בו 60 אוניברסיטאות ומכללות בהן לומדים מאות אלפי סטודנטים. המשקיעים במתחם צפויים ליהנות מהכנסה רבעונית שוטפת ומרווח הון כתוצאה ממכירת המתחם בתום תקופת ההשקעה.

 

מידע נוסף באתר החברה

דילוג לתוכן